کد خبر : 117821       تاریخ : 1399/07/06 13:37:15
قول وزیر نیرو برای رفع مشکلات آب و برق در دشتستان

قول وزیر نیرو برای رفع مشکلات آب و برق در دشتستان

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از طرح مشکلات حوزه آب و برق این شهرستان از جمله بهبود آب آشامیدنی و تکمیل سد دالکی، وزیر نیرو وعده حل این مشکلات را داد.

به گزارش «پیغام»؛ ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار خود با وزیر نیرو  بیان کرد: تکمیل سد دالکی، افزایش کمیت و کیفیت آب آشامیدنی و کشاورزی در دشتستان و همچنین رفع مشکلات حوزه برق و توسعه زیرساخت‌ها از مهمترین دغدغه‌های مردم دشتستان است که پیگیری زیادی را در این زمینه داشته‌ایم.

او افزود: این مشکلات، در جلسه‌ای با حضور وزیر نیرو، معاونان وزیر و مدیران مربوط در وزارت نیرو مطرح و بررسی شد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس یازدهم، تکمیل سد دالکی را به عنوان یکی از مهمترین اولویت‌های شهرستان و استان دانست و ادامه داد: چند راهکار را برای تامین مالی سد و تسریع در تکمیل سد دالکی مطرح کردیم.

رضایی با اشاره به پیگیری اجرای طرح تحول نخیلات به عنوان طرح مشترک وزارت نیرو و جهاد کشاورزی، عنوان کرد: سد دهرود از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مطرح و ساخت آن را خواستار شدیم.

او بیان کرد: موضوع مخازن آب و آبشیرین‌کن‌های شهرستان دشتستان (برازجان، سعدآباد، آبپخش، دالکی، دهقاید) از دیگر مسائلی بود که در این نشست مطرح و تسریع در اجرای آن را تقاضا کردیم.

نماینده دشتستان با انتقاد از صدور قبوض برق با قیمت‌های بالا در ماه‌های اخیر، افزود: ایجاد پست‌های برق جدید در چند نقطه شهرستان و احداث پست‌های هوایی در شهر‌ها و روستا‌های دشتستان و برطرف شدن مشکلات ضعف ولتاژ و توسعه شبکه برق‌رسانی از دیگر مسائلی بود که مطرح شد و رسیدگی به آن را خواستار شدیم.

او گفت: وزیر نیرو، معاونان و مدیران حوزه‌های آب و برق برای حل مسائل مطرح شده و تسریع در بهبود وضعیت آب و برق شهرستان دشتستان قول دادند.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=117821

نظـــرات شمـــا