کد خبر : 11875       تاریخ : 1393/02/16 23:57
حاجی‌زاده: قبول مسئولیت در تیم امید ایرانجوان دیوانگی بود

حاجی‌زاده: قبول مسئولیت در تیم امید ایرانجوان دیوانگی بود

پیغام: مدیر تیم فوتبال امید ایرانجوان بوشهر گفت: برعهده گرفتن مسئولیت تیم امید در این شرایط دیوانگی و ریسک بود اما خدا کمک کرد شرمنده هواداران نشویم.

به گزارش«پیغام»، عباس حاجی‌زاده پس از صعود این تیم به لیگ دسته اول امیدهای کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: خدا را شاکر هستیم نتایج به گونه‌ای رقم خورد که با عزت و افتخار صعود کردیم.

وی بیان کرد: از همان ابتدای کار تیم امید با برنامه‌ریزی وارد شدیم، نسبت به گذشته شرایط تیم را عوض کردیم، با اعتماد مدیرعامل باشگاه به من باری از روی دوش باشگاه برداشته شد و همین مسئولیت من را بیشتر کرد.

حاجی‌زاده ادامه داد: از پورکبگانی (مدیرعامل باشگاه) تشکر می‌کنم که به من اعتماد کرد و مدیریت تیم امید را به من داد، از اواخر سال 92 تاکنون تیم را تحویل گرفتم، با وجودی که عده‌ای اندک دوست نداشتند تیم با من صعود کند اما تلاش و غیرت بچه‌های آینده‌دار باشگاه و هدایت موثر کادر فنی باعث شد تا بعد از 7 سال یک تیم از باشگاه ایرانجوان به یک رده بالاتر صعود کند.

حاجی‌زاده یادآور شد: از عادل بلام‌زاده مربی تیم جوانان باشگاه تشکر می‌کنم، وی بازیکنان تیم جوانان را سرحال راهی امیدها کرد، او و منوچهر ملکوتی در تیم‌های پایه زحمات زیادی را متحمل می‌شوند.

مدیر تیم امید ایرانجوان بوشهر اضافه کرد: در طول این 4 ماه بیش از 15 میلیون تومان هزینه کردم، از وضعیت باشگاه و شرایط بد مالی آن‌ها اطلاع داشتم، به همین دلیل خودم به اتفاق دوستانی که داشتم هزینه‌های تیم را جمع و جور کردم، هیچ نهادی به ما کمک نکرد، حتی در روز بازی مقابل نماینده شیراز دوستان ما در هیئت فوتبال با سخت‌گیری فراوان به دنبال گرفتن هزینه‌ها بودند.

وی ادامه داد: نمی‌دانم جناب مدیرکل ورزش و جوانان استان می‌دانست تیم ما بازی دارد یا خیر؟!

وی تصریح کرد: شب صعود تیم تا صبح نخوابیدم، خوشحالی بازیکنان و خانواده‌هایشان برایم افتخار بود، متأسفانه در بوشهر خودزنی و تضعیف یکدیگر مد شده، همین مسائل باعث شده تا در طول سالیان گذشته از دیگر استان‌ها عقب بیفتیم.

مدیر تیم امید ایرانجوان بوشهر خاطرنشان کرد: برعهده گرفتن مسئولیت تیم امید در این شرایط دیوانگی و ریسک بود اما خدا کمک کرد شرمنده هواداران نشویم، باشگاه 70 ساله ما در طول دهه‌های گذشته همواره بازیکن‌ساز بوده اما متأسفانه در سال‌های اخیر شرایط مدرسه فوتبال و تیم‌های پایه‌ای ما خوب نبوده، فکر می‌کنم با برنامه‌ریزی بهتر می‌شود کار کرد.

حاجی‌زاده در پایان از کادر فنی و حسن غریبی (سرپرست ایرانجوان) تشکر کرد و گفت: دوست نداشتم این را بگویم اما لطفاً کسی بر سر این جوانان منت نگذارد، بچه‌های این شهر عاشق فوتبال هستند به شرط آن که به آن‌ها احترام گذاشته شود.  

 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=11875

نظـــرات شمـــا