کد خبر : 11890       تاریخ : 1393/02/17 19:11
امیدوارم موفقیت های فوتبال بوشهر تداوم داشته باشد

امیدوارم موفقیت های فوتبال بوشهر تداوم داشته باشد

پیغام: مسعود احمدی سرمربی تیم فوتبال جوانان شاهین پس از صعود تیمش به لیگ دسته یک امیدهای کشور در گفتگو با فوتبال بوشهر اظهار داشت : صعود تیم جوانان شاهین را به خانواده بزرگ شاهین و مردم فوتبالدوست بوشهر تبریک عرض می کنم و امیدوارم موفقیتهای این روزهای فوتبال بوشهر همچنان تداوم داشته باشد .

به گزارش «پیغام» به نقل از فوتبال بوشهر؛ مسعود احمدی در خصوص شرایط رقابتها گفت : سطح فنی بازیها بالا بود و رقابت سخت و فشرده ای با تیمهای توحید شوش و شاهین اهواز داشتیم . در بازی آخر در برابر شاهین اهواز با شرایط سختی روبرو بودیم و در غیاب 4 بازیکن اصلی خود به میدان رفتیم  اما با وجود همه مشکلات با کمک خدا و تلاش بازیکنان موفق به صعود شدیم .

سرمربی تیم فوتبال جوانان شاهین در خصوص شرایط میزبانی رقابت ها اذعان داشت : امور اجرایی رقابت ها و قضاوت داوران مشکلی نداشت و در این زمینه نظم خوبی بر رقابت ها حاکم بود . اما شرایط رفاهی و اسکان تیمها مناسب نبود ، جا دارد مسئولین فدراسیون فوتبال نظارت بیشتری بر شرایط میزبانی ها داشته باشند .

مسعود احمدی  در خصوص شرایط فوتبال پایه ای استان تاکید داشت : برای پیشرفت فوتبال استان باید به ساختار سازی در باشگاهها توجه شود و مدیران باشگاهها در تیمهای پایه سرمایه گذاری بیشتری داشته باشند . چندین سال است بدلیل عدم توجه کافی به تیمهای پایه متاسفانه در تیمهای ملی جوانان و امید بازیکنی از استان بوشهر در این تیمها حضور ندارد که این خود نکته ای قابل تامل است .

سرمربی تیم فوتبال جوانان شاهین در پایان افزود : فصلی که گذشت با همه مشکلاتی که داشتیم افرادی خیرخواه و دلسوز تیم جوانان شاهین را یاری داداند که نقش بسزایی در این موفقیت های داشتند . در واقع باید بگویم که در کنار زحمات شبانه روزی مهدی جوهری که زحمات فراوانی را متحمل شد ، باید از آقایان باستین ، حاج ادریس حاجی پور ، حاج احمدگزی و ناصر رفیعی تقدیر ویژه ای داشته باشم که با حمایت های معنوی و مالی خود همواره باعث دلگرمی تیم جوانان شاهین بودند .

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=11890

نظـــرات شمـــا