کد خبر : 12080       تاریخ : 1393/02/22 09:48
مستحق صعود به لیگ دسته دوم فوتبال بودیم
سرمربی ایرانجوان خورموج:

مستحق صعود به لیگ دسته دوم فوتبال بودیم

پیغام: سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان خورموج گفت: بازیکنان ما دردیدار با تیم بازرگانی بهادری زحمات زیادی کشیدند و مزد تلاششان را با بازی خوبشان در زمین گرفتند.

به گزارش «پیغام»، بهنام ابولی پس از پیروزی تیمش مقابل بازرگانی بهادری شیراز در هفته بیستم مسابقات لیگ دسته سه فوتبال و صعود به لیگ دسته دوم فوتبال کشور درگفت وگو با ایرنا افزود: نتیجه پیروزی درحالی مقابل بازرگانی بهادری روی داد که هر دو تیم ایرانجوان و بازرگانی شانس صعود به لیگ بالاتر را داشتند.

وی اضافه کرد: با توجه به حساسیت بازی، بازیکنان تیم ما برای برد و کسب سه امتیاز بازی در زمین حاضر شدند و 90 دقیقه جانانه جنگیدند و همه چیز دست به دست هم داد تا ما صعود کنیم و از این بابت خداوند را شاکریم تا به چیزی که استحقاقش را داشتیم، دست یافتیم.ابولی با اشاره به حمایت مالی و معنوی مدیران باشگاه و هواداران بیان کرد: بازیکنان و کادر فنی خوبی در تیم بودند که با صعود ایرانجوان خستگی از تن همه ما برداشته شد.

وی درباره وضعیتش برای قبول سرمربیگری فصل آینده این تیم اظهارکرد: اکنون مشغول جشن صعود تیم ایرانجوان هستیم و برای فصل آینده هنوز تصمیمی نگرفته ام .

ابولی از مردم خونگرم شهرستان دشتی، مدیران وهمه بازیکنان و دستیاران که با همه وجود برای موفقیت تیم ایرانجوان خورموج تلاش کردند، تشکر کنم.

وی گفت: از این که توانستم دل هزاران خورموجی را با صعود تیم ایرانجوان به لیگ دسته دوم فوتبال کشور شاد کنم، احساس شادی و سرور می کنم.

تیم فوتبال ایرانجوان خورموج شامگاه یکشنبه با پیروزی یک بر صفر در برابر تیم بازرگانی بهادی شیراز در هفته پایانی لیگ دسته سوم فوتبال کشور 38 امتیازی شد و به لیگ دسته دوم فوتبال کشور صعود کرد.


  منبع: ایرنا
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=12080

نظـــرات شمـــا