کد خبر : 124569       تاریخ : 1399/12/04 09:15:16
انتقاد فرماندار از پایین بودن کیفیت نان در شهرستان تنگستان

انتقاد فرماندار از پایین بودن کیفیت نان در شهرستان تنگستان

فرماندار شهرستان تنگستان با انتقاد از کیفیت پائین نان در این شهرستان گفت: نانوایی‌ها موظفند نسبت به بهبود کیفیت نان اقدام کنند.

به گزارش«پیغام»؛ عبدالحسن رفیعی‌پور در نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان تنگستان اظهار داشت: در برخورد با کسانی که کالاهای اساسی را احتکار و معیشت مردم را قربانی سودجویی خود می‌کنند، هیچ گونه اغماضی نباید صورت بگیرد.

وی بیان کرد: انجام گشت‌های مستمر و حضور مداوم بازرسان در سطح بازار علاوه بر افزایش اعتماد عمومی موجب جلوگیری از قانون گریزی و تخلف عده‌ای سودجو خواهد شد.

فرماندار تنگستان خاطرنشان کرد: برای جذب سهمیه شهرستان در زمینه ارزاق عمومی باید بیشتر تلاش کنیم تا حقوق مردم و شهروندان تأمین شود.

وی افزود: کیفیت نان در سطح شهرستان پایین بوده و نانوایی‌ها موظفند نسبت به بهبود کیفیت نان اقدام کرده و در غیر این صورت سهمیه خبازی‌های متخلف کاهش پیدا می‌کند.

رفیعی‌پور بیان کرد: تأسیسات سیلندر گاز و عرضه کنندگان آن در شهرستان در صورتی که اقدام به عرضه غیرقانونی گاز مایع برای شارژ خودروها کنند برخورد قانونی به عمل آمده و مجوز آنها باطل خواهد شد.

فرماندار تنگستان ادامه داد: دامپزشکی شهرستان ظرف مدت یک هفته نسبت به صدور مجوز فعالیت کشتارگاه تنگستان اقدام کند

وی بیان کرد: جهاد کشاورزی نسبت به تأمین مرغ و میوه مورد نیاز ایام عید شهرستان اقدام کند.

۹۸ شعبه اخذ رأی در تنگستان

فرماندار تنگستان در جلسه ستاد انتخابات شهرستان تنگستان انتخابات را مظهر اقتدار کشور برشمرد و تصریح کرد: باید تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی قانونمند، سالم و با حضور حداکثری مردم به کار گیریم.

عبدالحسن رفیعی پور تاکید کرد: اجرای قانون و صیانت از آرای مردم از وظایف اعضای ستاد انتخابات شهرستان است و قانونمداری و رعایت اصل بی طرفی در تمام تصمیم گیری ها و فرایند انتخاباتی، ملاک و معیار قرار خواهد گرفت.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان تنگستان ابراز داشت: اولویت اعضای ستاد انتخابات، قوانین و آئین نامه‌های اجرایی انتخابات است و برای آموزش کارشناسان و اعضای شعب بویژه نمایندگان فرماندار و کاربران به صورت مستمر برنامه ریزی خواهد شد.

رفیعی پور بر هماهنگی کمیته‌های شش گانه ستاد انتخابات تاکید کرد و افزود: با توجه به دو برابر شدن تعداد عوامل اجرایی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، هماهنگی اعضای کمیته‌های شش گانه ستاد انتخابات ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: ستاد انتخابات شهرستان تنگستان آمادگی لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور با حضور و مشارکت حداکثری مردم را دارد و ثبت‌نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرها ۲۰ اسفند امسال و شوراهای اسلامی روستاها ۱۶ فروردین سال آینده آغاز می‌شود.

فرماندار تنگستان خاطر نشان کرد: در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ تعداد ۹۸ شعبه صندوق اخذ رأی برای انتخابات در نظر گرفته شده و بالغ بر دو هزار و ۶۰۰ نفر نیروی اجرایی و نظارتی، کار برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در شهرستان تنگستان را بر عهده خواهند داشت.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=124569

نظـــرات شمـــا