کد خبر : 124746       تاریخ : 1399/12/11 10:17:04
برنامه های روز بوشهر نهایی شد
رییس شورای شهر بوشهر خبر داد:

برنامه های روز بوشهر نهایی شد

پیغام: رییس شورای شهر بوشهر گفت: در نشست علنی شورای شهر بوشهر که با حضور اعضا، سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری و معاون مالی شهرداری بوشهر برنامه های سیزدهمین دوره نکوداشت 18 اسفند روز بوشهر نهایی شد.

به گزارش «پیغام»؛ داریوش پوربهی در این باره اظهار داشت: در این نشست پس از اعلام برنامه های پیشنهادی سازمان فرهنگی شهرداری که بالغ بر ۴۰ برنامه بود، نهایتا با تصمیم اعضا این موارد برای اجرا بین 12 تا 18 اسفند با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مصوب شد.

وی  تصریح کرد: برنامه های مصوب شده برگزاری سیزدهمین دوره نکوداشت شهروند افتخاری و چهره ماندگار، اختتامیه جشنواره ملی عکس بوشهر، چاپ و رونمایی از کتاب لباس های بوشهری که توسط الهه غریب زاده تالیف شده، دومین دوره جشنواره شهروند قرآنی، چاپ ویژنامه بوشهر نامه، درخت کاری، فعالیت رایگان اتوبوس های شهری در 18 اسفند، درج شعار 18 اسفند روی پیراهن تیم شاهین شهرداری در مسابقه لیگ آزادگان می باشد.

رییس شورای شهر بوشهر در پایان با بیان اینکه امسال با کاهش برنامه های نکوداشت 18 اسفند، ناشی از ممنوعیت های کرونایی بوده، ادامه داد: اعتبار پیش بینی شده برای این برنامه ها بسیار کاهش پیدا کرد  و حدود 500 میلیون تومان از پیش بینی اولیه کمتر شده است و برنامه ها با توجه به مصوبات ستاد کرونا محدود و به صورت مجازی می باشد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=124746

نظـــرات شمـــا