کد خبر : 131197       تاریخ : 1400/07/01 15:13:12
جهاد دانشگاهی دو مرکز واکسیناسیون در بوشهر و خورموج افتتاح کرد

جهاد دانشگاهی دو مرکز واکسیناسیون در بوشهر و خورموج افتتاح کرد

پیغام: جهاد دانشگاهی بوشهر به صورت مشترک با دانشگاه علوم پزشکی، دو مرکز واکسیناسیون کرونا در شهرهای بوشهر و خورموج ایجاد کرد.

به گزارش «پیغام»؛ علی احمدی زاده در مراسم افتتاح مرکز واکسیناسیون شهر خورموج گفت: جهاد دانشگاهی ۷ مرکز واکسیناسیون به صورت مشترک با دانشگاه علوم پزشکی راه‌اندازی می‌کند که تاکنون  ۴ مرکز ایجاد شده است.

وی افزود: سومین مرکز واکسیناسیون را در منطقه تنگک شهر بوشهر با توجه به نبود مرکز واکسیناسیون در محلات جنوبی شهر و چهارمین مرکز را در شهر خورموج افتتاح کردیم.

 رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر بیان کرد: مرکز واکسیناسیون تنگک ظرفیت روزانه تزریق ۸۰۰ دوز واکسن و مرکز واکسیناسیون شهر خورموج ظرفیت روزانه هزار دوز واکسن را دارد.

احمدی‌زاده عنوان کرد: این مراکز همه روزه به صورت دو نوبت صبح از ساعت ۸ تا ۱۳ و بعدازظهر ساعت ۱۷ تا ۲۱ به مردم خدمات رسانی خواهند کرد.

وی گفت: جهاد دانشگاهی آمادگی دارد با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، در صورت نیاز با سرعت، مراکز جدید واکسیناسیون را در شهرستان‌های دیگر افتتاح کند به‌طوری که در چند روز آینده‌ مراکز جدید واکسیناسیون در شهرستان‌های کنگان، دشتستان و گناوه راه اندازی خواهد شد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم بیان کرد: اگر چه در موج پنجم تعداد مرگ و میرها ناشی از بیماری کرونا در شهرستان دشتی و استان زیاد بود اما کارکنان درمان مانند دوران دفاع مقدس تمام تلاش‌های خود را به کار گرفتند و با روحیه‌ای جهادی به‌ یاری مردم آمدند.

غلامحسین کرمی ضمن ابراز امیدواری برای ریشه‌کن شدن بیماری کرونا، گفت: راه اندازی مرکز جدید واکسیناسیون شهر خورموج نقش موثری در شتاب‌ گرفتن روند واکسیناسیون خواهد داشت.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=131197

نظـــرات شمـــا