کد خبر : 13210       تاریخ : 1393/02/26 22:30
 صحرا گاز آق قلا الف قهرمان مرحله نخست تور والیبال ساحلی ایران شد

صحرا گاز آق قلا الف قهرمان مرحله نخست تور والیبال ساحلی ایران شد

پیغام: مرحله نخست مسابقات والیبال ساحلی تور ایران با قهرمانی صحرا گاز آق قلا و دریافت جایزه یک میلیون و 600 هزار تومانی به پایان رسید.

به گزارش «پیغام» ، مرحله نهایی مرحله نخست مسابقات والیبال ساحلی تور ایران عصر امروز جمعه در زمین های ساحلی بوشهر برگزار شد و تیم صحرا گاز آق قلا الف (پرویز فرخی و آق محمد سلاق ) با شکست هیات والیبال هرمزگان در دیدار نهایی قهرمان این رقابت ها شد.

در این دیدار تیم هیات والیبال هرمزگان (رحمان رئوفی و بهمن سالمی) در دو ست متوالی و با امتیازهای 21 بر 17 و 21 بر 15 مغلوب صحرا گاز آق قلا الف شد تا با کسب عنوان نایب قهرمانی جایزه یک میلیون و 200 هزار تومانی را به خانه ببرد.

این دیدار از آن جهت با اهمیت بود که نسل با تجربه و نسل جوان والیبال ساحلی ایران که در عضویت تیم ملی قرار دارنذ، در برابر یکدیگر صف آرایی کردند. در نهایت تجربه ساحلی بازان به توانایی جوانان غلبه کرد و صحرا گاز آق قلا الف به پیروزی رسید.

دفاع خوب پرویز فرخی و دریافت های بهتر آق محمد سلاق یکی از دلایل برتری تیم صحرا گاز آق قلا بود و جوانان ملی پوش تیم هیات والیبال هرمزگان نیز در اواخر ست دوم به خود آمدند و بازی بهتری به نمایش گذاشتند اما دیگر دیر شده بود.

این دیدار که با قضاوت حمید راهجردیان و حسن بازدر هوا به ترتیب به عنوان داور اول و دوم برگزار شد، حدود 200 تماشاگر خون گرم بوشهری داشت و اگر بازی فوتبال ساحلی همزمان با این بازی برگزار نمی شد، امکان حضور تماشاگران بیشتری وجود داشت.

همچنین در دیدار رده بندی مرحله نخست مسابقات والیبال ساحلی تور قهرمانی ایران رستوران توماج به پیروزی رسید و سوم شد.

تیم رستوران توماج (صابر هوشمند و آرش وکیلی) در این بازی با شکست صحرا گاز آق قلا ب سوم شد و پاداش 900 هزار تومان دریافت کرد.

تیم صحرا گاز آق قلا ب ( ابراهیم سن سبیلی و حامد میرزاعلی) در این بازی دو بر یک مغلوب رستوران توماج شد تا به عنوان چهارمی و جایزه 700 هزار تومانی اکتفا کند. حسین کریمی پور و داود زارعیان نیز قضاوت این بازی را بر عهده داشتند.

ابراهیم سن سبیلی در این دیدار به دلیل اعتراض به داور یک کارت زرد دریافت کرد. رستوران توماج در ست های اول و سوم 21 بر 18 و 15 بر 13 پیروز شد اما در ست دوم 23 بر 21 مغلوب صحرا گاز آق قلا شد. این دیدار نیز حدود 100 تماشاگر بوشهری داشت.

مرحله نخست مسابقات والیبال ساحلی تور قهرمانی ایران از روز چهارشنبه با حضور 16 تیم و حمایت نیروگاه اتمی بوشهر آغاز شد و امروز جمعه با معرفی تیم های اول تا سوم به کار خود پایان داد. مرحله دوم این رقابت ها از ششم خردادماه در محمودآباد آغاز می شود.


  منبع: ایرنا
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=13210

نظـــرات شمـــا