کد خبر : 13217       تاریخ : 1393/02/26 23:46
برای اثبات دوباره آمدیم
ملی پوش والیبال ساحلی ایران

برای اثبات دوباره آمدیم

ملی پوش والیبال ساحلی ایران گفت: تیم ما (آق محمد سلاق و پرویز فرخی) برای اثبات دوباره توانایی خود به مسابقات بوشهر آمدیم و با کسب عنوان قهرمانی به این هدف دست یافتیم.

به گزارش «پیغام» آق محمد سلاق در پایان مرحله نخست مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی ایران در گفت وگو با ایرنا، افزود: ورزش با مفهوم رقابت همراه است یعنی باید برای کسب موفقیت تلاش کرد و همیشه حریف برای شکست شما تلاش می کند.

وی با بیان اینکه یک تیم نمی تواند همیشه قهرمان باشد، گفت: در مسابقات والیبال ساحلی تور آسیایی تایلند در بین 33 کشور پنجم شدیم، اما این جایگاه از نظر برخی افراد مطلوب نبود و برخورد مناسبی با ما نداشتند. ضمن احترام به تیم ملی دوم ایران که قهرمان تور آسیایی تایلند شد، باید تاکید کنم عنوان پنجمی نیز در بین تیم های مطرح آسیا کم نبود.

ملی پوش والیبال ساحلی ایران تصریح کرد: برای قهرمانی به مسابقات بوشهر آمدیم تا یک بار دیگر بر توانایی تیم خود تاکید کنیم، اما این را نیز می دانیم که ورزش با رقابت همراه است و نمی توان همیشه پیروز میدان بود.

وی تاکید کرد: این بازی برای تیم ما حثیتی بود و باید خیلی چیزها ثابت می شد. تیم حریف ما نیز خیلی خوب بازی کرد و نمایش سطح بالای از والیبال ساحلی ارائه کرد. این تیم در یک سال پیشرفت خیلی خوبی داشته است و برای آنان در مسابقات پیش رو آرزوی موفقیت می کنم.

پرویز فرخی دیگر ملی پوش ایران پس از کسب مقام قهرمانی افزود: تلاش زیادی برای قهرمانی کردیم و در نهایت نتیجه تلاش های خود را به دست آوردیم.

وی با بیان اینکه متاسفانه زمین این مسابقات سطح خوبی نداشت، افزود: این موضوع برای همه تیم ها مطرح بود اما بازی در زمین های نامطلوب برای بازیکنانی که سن بیشتری دارند، مشکل تر می شود.

دیدار نهایی مرحله نخست مسابقات والیبال ساحلی تور ایران عصر امروز جمعه در زمین های ساحلی بوشهر برگزار شد و تیم صحرا گاز آق قلا الف (پرویز فرخی و آق محمد سلاق ) با شکست هیات والیبال هرمزگان (رحمان رئوفی و بهمن سالمی) قهرمان شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=13217

نظـــرات شمـــا