کد خبر : 14689       تاریخ : 1393/03/10 09:07
اجرای 27  رشته تابستانی در کانون فرهنگی شهرستان دیر

اجرای 27 رشته تابستانی در کانون فرهنگی شهرستان دیر

پیغام: معاون پرورشی وتربیت بدنی آموزش وپرورش دیراز برگزاری 27 رشته فعالیت تابستانی در کانون فرهنگی شهرستان دیر خبرداد.

به گزارش «پیغام»، اسماعیل مختارزاده در جمع خبرنگاران در دیر اظهار داشت: كانون فرهنگي تربيتي شهيد دستغيب دير تنها فضاي فرهنگي آموزش و پرورش با مديريت خانم درويشي بعد از پايان كلاس‌هاي فصل بهار تمام توان و تلاش خود را در راه آماده سازی كانون برای ميزباني از دانش آموزان و خانواده‌ها به كار گرفته است.

وی افزود : فعاليت‌هاي تابستاني مي‌توانند با ارائه برنامه‌ها و فعاليت‌هاي فرهنگي، مذهبي، هنري، ورزشي، اجتماعي، مهارتي گام‌هاي موثر و مفيدي را دركشف استعدادهاي  نهفته دانش‌آموزان بردارد.

مختار زاده دانش‎آموزان را سرمایه‎های یک جامعه دانست و افزود: ما باید به اوقات فراغت آن‎ها توجه بیشتری کنیم وسعی کنیم که مسیر هدایت و درست را برای آنان نشان دهیم.

معاون پرورشي و تربيت بدني دير از برگزاري 27 رشته در كانون شهيد دستغيب در بندر دير خبر داد و خاطر نشان کرد : مهم‌ترين كلاس‌هايي كه در فعاليت‌هاي تابستانه امسال برگزار خواهد شد؛ آموزش قرآن و احكام،  رايانه، دروس تقويتي تمامي پايه‌هاي تحصيلي، ورزشي، سفال، مجسمه‌سازي، خياطي، زبان خارجه، مهارت‌هاي زندگي، شعر و قصه، كلاس‌هاي آموزشي ويژه خردسالان، چرم دوزي، خوشنويسي و موسيقي، مشاوره ويژه اولياء است.

وی هدف از اجرا و تشكيل ستاد فعاليت‌هاي تابستانه را كمك به نوجوانان و جوانان براي كشف استعدادهاي نهفته آنان و برنامه ريزي در راستای فعاليت‌هاي فوق برنامه فرهنگي و اخلاقي و ديني، اعتلاي فرهنگ كار و تلاش جهادي، تقويت فضايل اخلاقي، بهره‌گيري از فرهنگ و هنر و ادبيات ملي و استفاده از فرهنگ اسلامي در زمينه هاي گوناگون برشمرد.

مختار زاده بیان کرد: با برنامه‌ریزی مناسبی که شده است پيش‌بيني مي‌شود که امسال نسبت به سال گذشته حضور دانش آموزان در پايگاه هاي تابستاني 20 درصد افزايش خواهد داشت.

 


  منبع: مهر
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=14689

نظـــرات شمـــا