کد خبر : 14815       تاریخ : 1393/03/12 13:30
خداحافظ روزهای فراموش نشدنی
رضا نظر زاده ،به دوران بازیگری اش خاتمه داد

خداحافظ روزهای فراموش نشدنی

پیغام: رضا نظر زاده پس از حضور در پرسپولیس گناوه ، به دوران بازیگری اش خاتمه داد.

به گزارش «پیغام» رضا نظرزاده در تاریخ 59/4/26 به دنیا آمد و در یک خانواده فوتبالی رشد کرد.او فوتبال خودش را از زمین های خاکی آخر بیسیم با تیم کارگر بوشهر آغاز کرد سپس به تیم پایه های ایرانجوان پیوست و با بازی های منحصربه فردخودش تا سال  1378 در ایرانجوان توپ زد بعد بخاطر خدمت سربازی به تیم ملوان بوشهر رفت و به مدت سه سال(تاسال1380)در آن تیم عضویت داشت.

اوج وشکوفایی هافبک خلاق بوشهری درسال 1380تا1382بود که با بازی گردانی خوب خودش یکی از ارکان اصلی قهرمانی شاهین در لیگ استان بود که منجر به راهیابی شاهین به لیگ3کشور شد و بعد با تلاش وکوشش زیاد به لیگ 2 رفتند.

پس از آن رضا به شهرداری بوشهر پیوست و پس از منحل شدن باشگاه شهرداری این بازیکن به تیم سابقش شاهین برگشت و تا سال1386 در این باشگاه توپ زد وبه اتفاق شاهین درهمان سال به لیگ 1 کشور راه یافتند. با آمدن شاهین به لیگ دسته اول کشور مدیران تیم با ریشه و لیگ برتری برق شیراز دست به کار شدند و هافبک خوش فکر و بااخلاق بوشهری راجذب کردند و او دو سال درتیم برق شیراز عضویت داشت.

سپس رضا نظرزاده دوباره به بوشهر و تیم سابقش شاهین برگشت و پس از یک سال بازی در شاهین به تیم ایرانجوان بوشهر رفت برخلاف منتقدانش که او را دیگر آن رضای سابق نمی دانستند در ایرانجوان درسال1389 با زدن 7 گل و 4 پاس گل فصل بسیار خوبی را پشت سرگذاشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درسال1390 با رفتن حمید کللی فرد به اتکا گرگان واعتقادی که کللی فر به رضانظرزاده داشت او را به گرگان برد که یک سال دیگر در بیرون از استان و در لیگ دسته اول فوتبال خودش راپشت سربگذارد.

بازی در کارگر بنه گز و پرسپولیس گناوه حسن ختام دوران فوتبالی این هافبک با اخلاق بود. رضا نظر زاده در یادداشتی کوتاه با اعلام خداحافظی اش از فوتبال نوشت«چقدر زود می گذرد. از آن روزهایی که با توپ دو لایه گل کوچک بازی می کردیم تا امروز که می خواهم برای همیشه چهار گوشه زمین را ببوسم انگار ساعتی بیش نبود. یادش به خیر؛ سر زانوهایی که زخم می شد و پاهای برهنه ای که گرمای سوزان بندر را جواب می کرد. بعدها که قد کشیدم و خودم را شناختم فهمیدم چقدر به مردم شهرم بدهکارم. بدهکار آنهایی که نام مرا روی آن سکوهای سیمانی فریاد می زدند و انگیزه ام را دو چندان می کردند.

فوتبال این دیار پر از استعداد است.پر از کسانی که اگر به جای آن که پایشان را بگیریم  دست شان را می گرفتیم نام بوشهر در فوتبال ایران بیش از همیشه شنیده می شد.مجالی برای گلایه نیست اما کاش همدلی را مشق هر روزه مان می کردیم.

حالا ولی روی خط پایان ایستاده ام.پایانی بر همه خاطرات تلخ و شیرینی که بخش عمده ای از زندگی ام را در بر می گیرد.دست همه آنهایی که برایم معلم بودند را می بوسم و قدردان زحمات و حمایت های همه هم استانی هایم هستم.خداحافظ روزهای فراموش نشدنی! خداحافظ مستطیل سبز رویاها!»


  منبع: فوتبال بوشهر
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=14815

نظـــرات شمـــا