کد خبر : 14913       تاریخ : 1393/03/14 12:40
باورمندی به استعدادهای مناطق محروم تقویت شود
عضو تیم ملی والیبال جوانان

باورمندی به استعدادهای مناطق محروم تقویت شود

پیغام: عضو تیم ملی والیبال جوانان گفت: حضور ورزشکاران مناطق محروم در تیم های ملی نشانگر این واقعیت است که با سرمایه گذاری بیشتر می توان درعرصه ورزش قهرمانی پشتوانه قوی داشته باشیم و این مستلزم باور مدیران به این استعدادهای ناشناخته است.

به گزارش «پیغام»، محمد علی پیران در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: به عنوان ورزشکار برخاسته از منطقه محروم یقین دارم که استعدادهایی به مراتب بهتر از من در گوشه و کنار کشور وجود دارد که با بها دادن به آنها می توانند در رشته های مختلف افتخار آفرینی کنند.

این ورزشکار شهرستان دیلم استان بوشهر که عضو تیم لیگ برتری والیبال دلیران دشتی است اضافه کرد: استان بوشهر می تواند در این رشته ورزشی نقش آفرینی بیشتری داشته باشد و امیدواریم با توجه فدراسیون والیبال استعدادهای نوجوانان و جوانان این استان بارور شود.

وی گفت: از وزیر نفت انتظار داریم برای پویایی ورزش درمناطق پیرامونی صنعت نفت دراستان های نفت خیز بویژه درشمال استان بوشهر دستور همکاری بیشتر را به مجموعه نفت و گاز در این استان صارد کند.

این ورزشکار جوان بندر دیلم دراردوی انتخابی تیم ملی جوانان برای آماده سازی مسابقات 2014 آسیایی بحرین در تهران برگزار شده است شرکت کرد.

تیم والیبال دلیران دشتی استان بوشهر در فصل گذشته به لیگ برتر کشور صعود کرد

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=14913

نظـــرات شمـــا