کد خبر : 15680       تاریخ : 1393/04/08 21
ورزشگاه 15 هزار نفری بوشهر تا پایان امسال تکمیل می شود
مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهرخبر داد

ورزشگاه 15 هزار نفری بوشهر تا پایان امسال تکمیل می شود

پیغام: مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: یکی از مهمترین برنامه‌های ما تکمیل ورزشگاه 15 هزار نفری بوشهر تا پایان امسال است.


به گزارش «پیغام» به نقل از مهر، رضا جمشیدی  در جمع خبرنگاران در بوشهر با تبریک به مناسبت ماه مبارک رمضان اظهار داشت: ماه رمضان ماه پرورش روح و مهار نفس اماره و بهترين فرصت بندگي است.
وی با اشاره به این که ماه رمضان فرصت هدایت بشريت به سوي الله است، افزود: ماه رمضان،ماهی است که خداوند آن را به بندگانش هديه کرده تا بندگان بتوانند در آن از رحمت و مغفرت خداوند بهره‌مند شوند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر تصریح کرد: امسال یکی ازاولویت برنامه ما در حوزه جوانان، احیای گفتگوی جوان با مسئولان و مدیران و واگذاری برنامه‌ها به سمن‌ها و تشکل‌های غیردولتی است.
جمشیدی با بیان این که شورای ورزش استان بوشهر در سال 93 پویا و فعال شده است، عنوان کرد: شورای ورزش استان بسیار با اهمیت است و با توجه به حضور مدیران اجرایی استان بوشهر، شورای ورزش با این ترکیب می‌تواند حمایت همه جانبه از ورزش داشته و در این زمینه موفق عمل کند.
وی اظهار کرد: چگونگی راهکارهای حمایت از هیئت‌ها و تیم‌های ورزشی، نحوه تکمیل و تجهیز مراکز استعدادیابی و راهکارهای کمک به طرح آسیا ویژن در بوشهر از جمله برنامه های ما در سال 93 است.
مدیر کل ورزش و جوانان بیان کرد: همچنین بررسی وضعیت کلی استادیوم 15 هزار نفری بوشهر برای تکمیل و بهره‌‌‌برداری این طرح تا پایان سال جاری یکی برنامه های ما خواهد بود.
جمشیدی یادآور شد: با وجود اینکه در سال گذشته و مسال با کمبود مواجه بوده ایم، امسال شاهد راه‌اندازی و افتتاح چند پروژه بسیار مهم در حوزه ورزش استان بوشهر خواهیم بود که با تلاش دسته‌جمعی محقق شده است.


  منبع: مهر
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=15680

نظـــرات شمـــا