کد خبر : 15784       تاریخ : 1393/04/11 11:25
(تصاویر) صعود بلژیک؛ پایان جام برای امریکا

(تصاویر) صعود بلژیک؛ پایان جام برای امریکا

تیم ملی فوتبال بلژیک موفق شد با شکست آمریکا در وقت‌های اضافه به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل صعود کند.

در آخرین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2014 برزیل، بلژیک و آمریکا از ساعت 30 دقیقه بامداد امروز به مصاف یکدیگر رفتند این دیدار در ورزشگاه فونته ناوا برگزار شد.

طی 90 دقیقه ابتدایی بلژیک تیم برتر میدان بود و این تیم بارها تا آستانه فروپاشی دروزاه آمریکا پیش رفت اما هربار بی دقتی مهاجمان بلژیک و یا واکنش ها‌ی خوب تیم هاوارد شاگردان ویلموتس را از رسیدن به هدفشان نا موفق گذاشت.

با شروع وقت‌های اضافه حملات بلژیک ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 93 شوت دی‌بروین قفل دروازه آمریکا را گشود.

در ادامه آمریکا برای رسیدن به گل تساوی حملاتی را روی دروازه حریف خود تدارک دید اما بازهم تیم بلژیک مسلط بر توپ و میدان بود و با پاس کاری‌های دقیق مالکیت توپ را در اختیار می‌گرفتند.

دقیقه 104 لوکاکو روی پاس دی‌بروین در موقعیتی خوب قرار گرفت که شوت دقیق این بازیکن برای بار دوم دروازه آمریکا را باز کرد.

در نیمه دوم وقت‌های اضافه آمریکا خیلی زود و در دقیقه 107 به گل رسید. گرین توپ ارسال را با بدون مکث با یک شوت دقیق وارد دروازه بلژیک کرد تا امید‌های شاگردان یورگن کلینزمن زنده شود.

در ادامه بازی آمریکا حملات زیادی را روی دروازه بلژیک تدارک دید و بارها تا آستانه فروپاشی دروازه حریف خود پیش رفت.

در نهایت بازی با پیروزی 2 بر یک بلژیک به پایان رسید تا این تیم در مرحله یک چهارم نهایی حریف آرژانتین شود. تیم هاوارد سنگربان تیم ملی آمریکا نیز با وجود شکست و حذف تیمش از رقابتهای جام جهانی به عنوان بهترین بازیکن دیدار بلژیک - آمریکا شناخته شد. عکس های گتی ایمیج از این دیدار را در زیر می بینید.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=15784

نظـــرات شمـــا