کد خبر : 15946       تاریخ : 1393/04/15 12:55
 دعوت 2  فوتبالیست بوشهری به تیم ملی زیر 13 سال ایران

دعوت 2 فوتبالیست بوشهری به تیم ملی زیر 13 سال ایران

پیغام: مسعود کرمی و سینا ناجی دو بازیکن مدرسه فوتبال ستارگان بوشهر به تیم ملی زیر 13 سال ایران دعوت شدند.

به گزارش «پیغام»، دو بازیکن رده پایه‌ای مدارس فوتبال بوشهر به تیم ملی رده زیر 13 سال ایران دعوت شدند.

بر اساس همین گزارش، مسعود کرمی و سینا ناجی دو بازیکن مدرسه فوتبال ستارگان بوشهر سال گذشته با حضوری موفق در فستیوال مدارس فوتبال کشور که در تهران برگزار شد، مورد توجه کارشناسان استعدادیاب فدراسیون فوتبال ایران قرار گرفتند، تا نامشان در بین بازیکنان دعوت شده به تیم ملی رده زیر 13 سال ایران قرار گیرد.

مدیر مدرسه فوتبال ستارگان بوشهر در این ارتباط به خبرنگار فارس در بوشهر گفت: سال گذشته پس از قهرمانی در رقابت‌های مدارس فوتبال استان راهی جشنواره فستیوال مدارس فوتبال کشور شدیم در آن رقابت‌ها 32 تیم از سراسر کشور حضور داشتند که در حضور سپ‌بلاتر رئیس فیفا و کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران مراسم با شکوهی برگزار شد.

میثم وفایی افزود: در این جشنواره ضمن حضوری موفق، دو بازیکن تیم ستارگان بوشهر به نام‌های مسعود کرمی و سینا ناجی با نمایشی خوب موفق شدند در لیست دعوت شدگان در تیم ملی زیر 13 سال ایران که از 5 مردادماه سال جاری تمرینات خود را آغاز خواهد کرد، قرار بگیرند.

مدرسه فوتبال ستارگان بوشهر در خصوص فعالیت‌های جاری این مدرسه گفت: مدرسه فوتبال ستارگان بوشهر با پایان فصل امتحانات دانش آموزان فعالیت خود را در سال جاری از اوائل خردادماه در چهار رده سنی زیر 9 سال، زیر 10 سال، زیر 11 سال و زیر 12 سال آغاز و با شناسایی استعدادها فعالیت خود را در فصل‌های پاییز و زمستان نیز ادامه خواهد داد.

وفایی ضمن اشاره به همکاری موثر هیئت فوتبال استان بوشهر با باشگاه‌ها تاکید کرد: تعامل و همکاری تمامی عوامل مرتبط با فوتبال می‌تواند گام بلندی در پرورش استعدادها داشته باشد و در همین راستا هیئت فوتبال استان بوشهر همکاری و تعامل موثر و صمیمانه‌ای با باشگاه‌ها داشته است و این امر مهم در کنار رویکردی علمی و کارشناسانه می‌تواند زمینه شکوفایی استعدادهای فوتبال این دیار را فراهم سازد.
 


  منبع: فارس
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=15946

نظـــرات شمـــا