کد خبر : 16020       تاریخ : 1393/04/17 14:28
بودجه استانی و ملی به هیئت های ورزشی تعلق می گیرد

بودجه استانی و ملی به هیئت های ورزشی تعلق می گیرد

پیغام: مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: امسال جدا از اعتبار استانی بر اساس عملکرد و ارزشیابی که از هیئت ها صورت خواهد گرفت، وزارت ورزش و فدراسیون ها نیز اعتباری در اختیار هیئت های ورزشی قرار خواهند داد.

به گزارش «پیغام» ، رضا جمشیدی صبح سه شنبه در نشست با روئسای هیئت های ورزشی استان بوشهر اظهار داشت: تمامی روسای هیئت های ورزشی استان بوشهر خود از استخوان خورد کرده های ورزش هستند و با وجود کمبود امکانات و بودجه، زندگی خود را وقف ورزش استان نموده اند.

وی افزود: امسال جدا از اعتبار استانی بر اساس عملکرد و ارزشیابی که از هیئت ها صورت خواهد گرفت، وزارت ورزش و فدراسیون ها نیز اعتباری در اختیار هیئت های ورزشی قرار خواهند داد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به اینکه امسال در صورت فعالیت و تلاش مستمر همراه با برنامه ریزی می توانیم در عرصه ورزش نسبت به گذشته گام های بهتر و موثری برداریم، تصریح کرد: باید از استاندار و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر که در راستای توسعه زیر ساخت ها و نرم افزار های ورزشی ما را یاری کردند و رهنمودهای آنان همیشه راه گشای ورزش و جوانان استان بوده تشکر می کنم و باید از ظرفیت و پتانسیل استاندار جوان دولت تدبیر و امید که دغدغه رفع مشکلات ورزش استان دارند با همدلی در مسیر توسعه ورزش گام برداریم.

وی با بیان اینکه در سال های گذشته مشکل عمده هیئت های ورزشی استان بوشهر کمبود اعتبارت مالی بوده است، عنوان کرد: با توجه به منابع عظیمی نظیر نفت، گاز، پتروشیمی، بنادر و گمرکات و نیروگاه اتمی و... در استان بوشهر وجود دارد در شان ما نیست که با مشکلات مالی روبرو باشیم و امیدواریم در دولت اعتدال حقوق و حق جوانان این استان از این منابع عظیم جهت رشد و بالندگی ورزش و تمامی عرصه های استان بوشهر محقق شود.

بخش خصوصی حاضر در استان بوشهر به کمک ورزش بشتابد

جمشیدی یادآور شد: بخش خصوصی حاضر در استان بوشهر باید در کنار سرمایه گذاری و سودی که از این استان کسب می کند، ورزش و جوانان استان بوشهر را مورد حمایت خود قرار دهند و در این راستا پیگیری ها و رایزنی هایی داشته ایم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر خاطرنشان کرد: با زمانبندی و همکاری که فرماندار بوشهر در تخصیص مناسب برای تجهیزات ورزشی شهرستان بوشهر گذاشته اند، امیدواریم تا پایان سالجاری پیست تارتان استادیوم شهید بهشتی بوشهر به بهره برداری برسد.

وی تنها راه پیشرفت ورزش استان بوشهر را استعدادیابی و بهره گیری از ظرفیت های جوانان خواند و گفت: در صورت اینکه تمامی بخش های ورزش استان همدل و هم گام با هم حرکت کنیم قطعا به آن آیتم های توسعه که در نظر داریم دست خواهیم یافت.


  منبع: مهر
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=16020

نظـــرات شمـــا