کد خبر : 16067       تاریخ : 1393/04/18 09:40
 مسی: قهرمانی با آرژانتین در جام جهانی بزرگترین دستاورد حرفه ای من خواهد بود

مسی: قهرمانی با آرژانتین در جام جهانی بزرگترین دستاورد حرفه ای من خواهد بود

پیغام: لیونل مسی ستاره تیم ملی آرژانتین در آستانه دیدار مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2014 گفت: قهرمانی در جام جهانی با آرژانتین بزرگترین دستاورد دوران فعالیت حرفه ای من خواهد بود.

به گزارش«پیغام» به نقل از تارنمای فیفا، آرژانتین در صورت شکست هلند در دیدار بامداد پنجشنبه در ورزشگاه سائوپائولو، برای اولین بار طی 24 سال گذشته به فینال جام جهانی راه می یابد.

چهار سال پیش بسیاری از هم تیمی های مسی در بارسلونا با مدالهای قهرمانی جام جهانی به کاتالونیا بازگشتند و حالا او هم یکی از این مدال ها را می خواهد.

کاپیتان آرژانتین گفت: از کودکی آرزوی قهرمانی در جام وجود دارد و هیچ گاه از بین نمی رود.

وی گفت: از ژاوی، اینیستا و پیکه هم تیمی هایم در بارسلونا در مورد بالا بردن جام قهرمانی سوال کرده ام و آنها نمی توانستند توضیح دهند.

کاپیتان تیم ملی آرژانتین افزود: ما هر کاری برای تحقق این آرزو خواهیم کرد. بازی در فینال جام جهانی با جو عظیم ورزشگاه ماراکانا چیزی است که هر بازیکنی آرزوی آن را دارد. اما اول باید مطمئن شویم که به فینال می رویم.

آرژانتین برای شکست تیم هلند یکی از سرسخت ترین تیم ها در جام جهانی بوده است، به جادوی مسی متکی است.

الخاندرو سابه یا بعد از پیروزی نزدیک مقابل بلژیک در مورد اهمیت مسی برای تیم خود گفت: مسی آب در بیابان است.

مسی که چهار گل از هشت گل تیم آرژانتین را به ثمر رسانده است، هنوز شانس کسب عنوان گلزن برتر جام را دارد. اما دغدغه او دستاوردهای شخصی نیست.

وی تاکید کرد: این بازی یک بازی تیمی است. من همیشه جام جهانی را به کفش طلایی ترجیح می دهم.

مسی افزود: تمرکز من روی تیم است. اگر تمرکز خود را روی بازی معطوف کنیم و از نظر تاکتیکی خود را آماده کنیم فوتبال ما حرفی برای گفتن دارد.

مسی در آستانه دیدار مقابل هلند گفت: کاپیتانی آرژانتین افتخار بزرگی است. می خواهم با رهبری تیم به سوی قهرمانی پاسخ این اعتماد را بدهم. س

در حالی که سرخیو آگرو که دچار مصدومیت شده بود به تیم آرژانتین بازمی گردد، آنخل دی ماریا در این بازی حضور نخواهد داشت. مارکوس و روخو زوج مدافع آرژانتین نیز به این تیم بازمی گردند.

 


  منبع: ایرنا
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=16067

نظـــرات شمـــا