کد خبر : 16108       تاریخ : 1393/04/18 23:05
اعضای تیم فوتبال رسانه ورزش با امام جمعه بوشهر دیدار کردند

اعضای تیم فوتبال رسانه ورزش با امام جمعه بوشهر دیدار کردند

پیغام: مدیران، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال رسانه ورزش بوشهر امروز به دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر رفتند.

به گزارش «پیغام»، اعضای تیم فوتبال رسانه ورزش بوشهر ظهر امروز به دیدار امام جمعه بوشهر رفتند و در دیداری صمیمانه با نماینده ولی‌فقیه در استان گفت‌وگو کردند.

از نکات جالب توجه در این دیدار بحث رقابت‌های جام جهانی و شکست سنگین و تحقیرآمیز برزیل مقابل آلمان در بازی شب گذشته بود که مورد توجه آیت‌الله صفایی بوشهری هم قرار گرفت.

در ابتدای این نشست مدیر فنی تیم رسانه ورزش بوشهر با قدردانی از امام جمعه برای برگزاری این نشست اقدامات و فعالیت‌های رسانه ورزش بوشهر را تشریح کرد.

محمد محبوبی اظهار کرد: تیم رسانه ورزش بوشهر با هدف فعالیت‌های خیرخواهانه و ایجاد ارتباط حسنه با مردم از وجود چهره‌های تحصیلکرده و شناخته شده بهره می‌برد.

وی اضافه کرد: مجموعه رسانه ورزش بوشهر با حمایت بیشتر امام جمعه و مسئولان استان به فعالیت‌های خیرخواهانه خود ادامه خواهد داد.

مدیرعامل تیم فوتبال رسانه ورزش بوشهر نیز در این دیدار گفت: برگزاری مسابقات چهارجانبه یادواره کوروش برزگرزاده و اعزام 40 نفر از بازیکنان و خانواده‌هایشان به مشهد مقدس بخشی از فعالیت‌های چند وقت اخیر بوده است.

علی زاهدی اظهار کرد: در گرامیداشت روز جانباز و هفته دفاع مقدس‌ از پیشکسوتان جبهه و دفاع مقدس تجلیل کردیم.

وی بازدید از مجتمع توانبخشی را از دیگر فعالیت‌های تیم رسانه ورزش ذکر کرد.

زاهدی خاطرنشان کرد: 25 تیرماه امسال نیز مراسم گلریزان همراه با مسابقه فوتبال خیرخواهانه بین رسانه ورزش و صدا و سیما برگزار خواهد شد.
 


  منبع: فارس
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=16108

نظـــرات شمـــا