کد خبر : 16126       تاریخ : 1393/04/19 10
آرژانتین حسرت قهرمانی جام جهانی را به دل هلند گذاشت

آرژانتین حسرت قهرمانی جام جهانی را به دل هلند گذاشت

پیغام: تیم ملی فوتبال آرژانتین در دومین دیدار نیمه‌نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، هلند را در ضربات پنالتی شکست داد. این تیم برای دستیابی به سومین قهرمانی جهان باید در دیدار فینال از سد ملی‌پوشان آلمان بگذرد.

پیغام: آرژانتین با شکست هلند در ضربه‌های پنالتی حریف آلمان در دیدار پایانی جام‌جهانی شد.

به گزارش «پیغام»، دیدار تیم‌های آرژانتین و هلند در دور نیمه نهایی جام جهانی 2014 در پایان 120 دقیقه بازی بدون گل به پایان رسید. در ضربه‌های پنالتی این شاگردان آلخاندرو سابیا بودند که با نتیجه 4 بر 2 از سد لاله‌های نارنجی گذشته و به دیدار نهایی جام بیستم راه یافتند. به این ترتیب آلبی‌سلسته این فرصت را دارد که گذشته از گرفتن انتقام فینال جام‌جهانی 1990 ایتالیا از آلمان همانند سال‌های 1978 و 1986 قهرمانی جهان را از آن خود کند.

سرخیو رومرو، سنگربان آرژانتین در ضربه‌های پنالتی توانست ضربه‌های وزلی اسنایدر و یان ولار را مهار کرد تا نقشی پر رنگ در چهارمین راهیابی تیم ملی کشورش به دیدار نهایی جام‌های جهانی داشته باشد.

برای آلبی‌سلسته لیونل مسی، اسکوئل گارای، سرخیو آگوئرو و ماکسی رودریگس پشت توپ رفته و ضربه‌های خود را به گل تبدیل کردند. در سوی دیگر آرین روبن و دیرک کویت توانستند ضربه‌های خود را به گل تبدیل کنند.

در زیر هنرنمایی رومرو را در ضربه‌های پنالتی مشاهده می‌کنید.


  منبع: انتخاب
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=16126

نظـــرات شمـــا