کد خبر : 16156       تاریخ : 1393/04/19 17:40
 استخر سرپوشیده و پیست تارتان بوشهر راه اندازی می‌شود

استخر سرپوشیده و پیست تارتان بوشهر راه اندازی می‌شود

پیغام: مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی‌هایی که در تخصیص اعتبارات برای تامین تجهیزات ورزشی شهرستان بوشهر شده تا پایان امسال پیست تارتان و استخرسرپوشیده مجموعه ورزشی شهید بهشتی بوشهر به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش «پیغام» ، رضا جمشیدی ظهر امروز در نشست با مسئولان کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بوشهر بر توجه به اعتبارات زیرساخت‌های ورزشی دربوشهر تاکید و اظهار کرد: اکنون تناسبی بین ورزشکاران در رشته‌های مختلف وجود ندارد که لازم است برای ورزش قهرمانی زیرساخت‌های رشته‌های مختلف ورزشی در بوشهر فراهم شود.

وی با بیان اینکه امسال فدراسیون ها مکلف به تأمین اعتبارات هیئت‌های ورزشی استان هستند تصریح کرد: تفاهم نامه‌ای بین وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون‌های ورزشی منعقد شده که فدراسیون‌ها را مکلف به این می‌کند.

جمشیدی با تاکید براین نکته که هیئت‌های ورزشی در بوشهر به دنبال حامی مالی باشند افزود: اعتبارات مصوب اداره کل ورزش و جوانان نه تنها تکاپوی نیازهای طرح‌ها و برنامه‌های ورزشی استان را نمی‌کند بلکه در برخی موارد پروژه ها به سبب نبود اعتبارات متوقف است از این نظر هیئت‌های ورزشی به اعتبارات محدود این اداره کل بسنده نکنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه وزارت ورزش و فدراسیون‌ها اعتبار حوزه خود را در اختیار هیئت‌های ورزشی قرار می‌دهند افزود: امسال جدا از اعتبار استانی بر اساس عملکرد و ارزشیابی که از هیئت‌ها صورت می‌گیرد، وزارت  ورزش و فدراسیون‌ها نیز اعتباری در اختیار هیئت‌های ورزشی قرار می‌دهند.

وی با بیان اینکه در سال های گذشته مشکل عمده هیئت های ورزشی استان بوشهر کمبود اعتبارت مالی بوده است، عنوان کرد: با توجه به منابع عظیمی نظیر نفت، گاز، پتروشیمی، بنادر و گمرکات و نیروگاه اتمی و... در استان بوشهر وجود دارد در شان ما نیست که با مشکلات مالی روبرو باشیم و امیدواریم در دولت اعتدال حقوق و حق جوانان این استان از این منابع عظیم جهت رشد و بالندگی ورزش و تمامی عرصه های استان بوشهر محقق شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از راه‌اندازی استخر سرپوشیده و بیست تارتان مجموعه شهید بهشتی بوشهر خبرداد و خاطرنشان کرد: با زمانبندی و همکاری که فرماندار بوشهر در تخصیص مناسب برای تجهیزات ورزشی شهرستان بوشهر گذاشته‌اند، امیدواریم تا پایان امسال پیست تارتان و استخر سرپوشیده استادیوم شهید بهشتی بوشهر به بهره برداری برسد.


  منبع: تسنیم
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=16156

نظـــرات شمـــا