کد خبر : 16249       تاریخ : 1393/04/21 14:40

"دیوید لوئیز" کاپیتان شکست خورده و قهرمان کودکان

شاید بسیاری انتقاداتی را علیه "دیوید لوئیز" کاپیتان تیم ملی برزیل به دلیل باخت آن تیم با نتیجه 1-7 در مقابل تیم ملی آلمان در جام جهانی 2014 میلادی مطرح کرده باشند. با این حال، بازیکن پیشین تیم "چلسی" تنها مورد انتقاد قرار نگرفته بلکه هنوز هم طرفدارانی دارد به خصوص در میان کودکان.

به گزارش «پیغام»به نقل از سایت خبری – تحلیلی "مترو" با انتشار تصویر نامه ارسال شده برای "لوئیز" می نویسد:"دیوید لوئیز" با انتشار تصویری از نامه ارسال شده توسط یکی از کودکانی که طرفدار اوست آن را نشانه ای از حفظ محبوبیت خود در میان هوادارانش دانسته است. "لوئیز" با انتشار این نامه در "اینستاگرام" آن را دلگرم کننده دانسته است. نوجوانی که این نامه را برای او فرستاده اظهار داشته که غمگین نیست چرا که او کاپیتانی بزرگ و "قهرمان" اوست."

 

 

این سایت خبری – ورزشی در پایان ترجمه متن نامه را به زبان انگلیسی منتشر کرده است:"سلام دیوید لوئیز، نام من "آنالوز" است. من همه بازی های برزیل در جام جهانی را تماشا کردم و از بازی شما خوشم آمد. من فکر می کنم لازم نیست زیاد غمگین باشی چرا که خوب بازی کردی و بهترین را از خود ارائه دادی. تو کاپیتان بزرگی هستی. زندگی این گونه است گاهی اوقات انسان ها چیزی را از دست می دهند و گاهی اوقات به کام آنهاست اما در زندگی فقط باید خوشحال بود. دیوید لوئیز تو قهرمان من هستی."

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=16249

نظـــرات شمـــا