کد خبر : 1625       تاریخ : 1392/05/30 15:10
پیغام؛ نماد تعادل

پیغام؛ نماد تعادل

به جرأت می توانم بگویم از دموکرات ترین نشریه های استان بوشهر است.نگاهش به اتفاقات جاری، برخوردش با مسائل اجتماعی،فرهنگی وسیاسی کاملا نوین و به روز است

زهرا رضایی طرهانی

(روزنامه نگار و شاعر)

هفته نامه ی پیغام به حق شایسته عناوینی است که به دنبال خود دارد(فرهنگی،اجتماعی،سیاسی) با کادری توانا و با تجربه به مدیرمسئولی استاد رضا معتمد از روشنفکران کهنه کار و ورزیده در کار رسانه که سال هاست قلم می زند و از اساتید ادبی استان می باشند.

با هفته نامه ی پیغام سال هاست که آشنا هستم و افتخار داشتم که رد پای خود را در آن بنشانم. به جرأت می توانم بگویم از دموکرات ترین نشریه های استان بوشهر است.نگاهش به اتفاقات جاری، برخوردش با مسائل اجتماعی،فرهنگی وسیاسی کاملا نوین و به روز است و در هیچ کدام از عناوین ذکر شده به افراط نرفته وتعادل بسیار زیبایی درهر صفحه را که با دقت وکارشناسی شده انجام گرفته،می توانی مشاهده کنی.وقتی هفته نامه را در دست می گیری، با هر طیف فکری که باشی، نیاز خود را می توانی بیابی.به لحاظ تکنیکی نیز بسیار سنجیده است.

صفحه ادب وهنر این نشریه بسیارغنی است؛ از نقد وبررسی ادبیات،گزارش های فرهنگی،اخبارادبی وهنری، معرفی آثار معاصر، بررسی آثار کلاسیک،مطرح نمودن شاعران بوشهرو معرفی آثارشان تا بررسی فیلم و تئاتر و هر آنچه که هنر نامیده می شود، همه را در جای خود بسیار منطقی،علمی،کاملا ادبی مشاهده می نمایی.

به روز بودن، همگام بودن با تقویم ادبی این نشریه نیز قابل تقدیر است.

نشست "باز خوانی متون کهن فارسی"در دفتر هفته نامه پیغام که سه سالی از آن می گذرد،از جمله فعالیت های این نشریه در کنار کار مطبوعاتی اش می باشد.

هفته نامه پیغام 16 ساله می شود. ازصمیم قلب آرزوی صد سالگی اش را دارم زیرا شایسته ی این تداوم است.

جادارد که از زحمات کلیه ی عزیزان متعهد و دلسوز این نشریه، از مدیر مسئول (استاد معتمد)، تا همکاران ثابت این نشریه که هر هفته با آثارشان در ارتباط هستیم،مدیر داخلی، خانم جمالی، که با صدای گرم ودلنشین اش مرتبط می باشم،نهایت سپاس را دارم و موفقیت هرچه بیشتراین عزیزان را در راستای اهدافشان آرزو می کنم.

مرداد 1392

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=1625

نظـــرات شمـــا