کد خبر : 16270       تاریخ : 1393/04/22 11
دیدارخیرخواهانه تیم‌های فوتبال رسانه ورزش و صدای و سیمای بوشهر
سرپرست رسانه ورزش بوشهر

دیدارخیرخواهانه تیم‌های فوتبال رسانه ورزش و صدای و سیمای بوشهر

پیغام: دو تیم فوتبال رسانه ورزش و صدا و سیمای مرکز بوشهر عصر چهارشنبه در دیداری خیرخواهانه به نفع کودکان سرطانی به میدان خواهند رفت.

به گزارش «پیغام»، سرپرست رسانه ورزش بوشهر در این ارتباط  گفت: در راستای اهداف خیرخواهانه تیم فوتبال رسانه ورزش و با همکاری تیم فوتبال صدا و سیمای مرکز بوشهر عصر چهارشنبه ساعت 18  یک دیدار خیرخواهانه با هدف کمک به کودکان سرطانی در بوشهر برگزار خواهد شد.
حسن غریبی بیان کرد: این مسابقه فوتبال در مجموعه ورزشی شهدای خلیج فارس بوشهر برگزار خواهد شد و از عموم خیرین و علاقه‌مندان برای تماشای این مسابقه و شرکت در عمل خیر دعوت می‌کنیم.
وی ادامه داد: برای این دیدار خیرخواهانه از اعضای شورای شهر، شهردار، خیرین، پیشکسوتان و ... دعوت کردیم تا با حضور خود گامی برای کمک به کودکان سرطانی بردارند.
سرپرست رسانه ورزش بوشهر افزود: باید از عوامل برگزاری این مسابقه از جمله اداره بندر و صدا و سیمای بوشهر و البته اعضای کادر فنی، مدیریتی و بازیکنان تیم فوتبال رسانه ورزش بوشهر نیز قدردانی کنیم.
غریبی گفت: تیم فوتبال رسانه ورزش بوشهر با اهداف  خیرخواهانه فعالیت می‌کند و دیدار دوستانه چهارشنبه نیز در همین راستا خواهد بود، بنایر این از اهالی رسانه نیز انتظار داریم نسبت به اطلاع‌رسانی این اقدام خیر همت کنند.
وی اضافه کرد: امیدواریم با حضور گسترده خیرین و نوع‌دوستان بوشهری بتوانیم کمکی هر چند ناچیز برای کودکان سرطانی جمع‌آوری کرده و دل آنان را شاد کنیم.
سرپرست رسانه ورزش بوشهر یادآور شد: رسانه ورزش بوشهر در آینده نیز برنامه‌های خیرخواهانه نیز خواهد داشت و در موعد مقرر در ارتباط با این برنامه‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.


  منبع: فارس
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=16270

نظـــرات شمـــا