کد خبر : 16438       تاریخ : 1393/04/25 10:20
اجرای شیوه جدید مسابقات در مدارس فوتبال
رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی استان بوشهر خبر داد

اجرای شیوه جدید مسابقات در مدارس فوتبال

پیغام: رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی استان بوشهر گفت: قصد داریم با مشورت گرفتن از مدرسان مدارس فوتبال و دوستانی که در این رشته صاحب نظر هستند، شیوه جدیدی از مسابقات فوتبال در مدارس فوتبال اجرا کنیم.

به گزارش«پیغام» حمید معماری از انقلاب در فوتبال پایه استان خبر داد و اظهار داشت: قصد داریم با مشورت گرفتن از مدرسان مدارس فوتبال و دوستانی که در این رشته صاحب نظر هستند، شیوه جدیدی از مسابقات فوتبال در مدارس فوتبال اجرا کنیم.

وی افزود: هدف ما گسترش و رشد فوتبال استان به خصوص بخش پایه در 20 سال آینده است و بر همین اساس منتظر خبرهای خوشی باشید.

این مربی فوتبال ادامه داد: بعد از ظهر پنج شنبه هفته جاری این جلسه دوستانه و صمیمانه برگزار خواهد شد و تصمیمات جدید را اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

معماری تصریح کرد: هم اکنون 2 بازیکن مدرسه فوتبال از استان ما به تیم ملی دعوت شده که این مایه افتخار است، باید این روال ادامه داشته باشد تا در سال‌های آتی بازیکنان بوشهری در تیم‌های ملی پایه‌ای ایران حضور فعال‌تری داشته باشند.

رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی استان بوشهر  ادامه داد: میثم وفایی یکی از مربیان تحصیل کرده و آکادمیک ما هم به عنوان مربی استعدادیاب تیم ملی به فدراسیون معرفی شده است، قصد ما این است تا در آینده مربیان جوان استان را که به صورت آکادمیک و با عشق کار می‌کنند به فوتبال ایران اضافه کنیم.

این مدرس فوتبال ادامه داد: برنامه ویژه و مدونی برای مسابقات مدرسه فوتبال استان داریم، برنامه‌هایم را به رئیس هیئت داده‌ام، می‌خواهیم در طول سال مسابقات منظم و پیوسته برگزار کنیم.

معماری گفت: فیفا اعتقاد دارد یک فوتبالیست در طول سال 25 تا 30 بازی را باید پشت سر بگذارد، همین باور و اعتقاد را در فوتبال پایه استان و به خصوص مدارس فوتبال پیاده خواهیم کرد.

رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی استان بوشهر در خاتمه یادآور شد: در فوتبال بوشهر با هدف آموزش و پرورش استعدادهای فوتبال و پشتوانه‌سازی برای آینده این فوتبال است این مهم تنها با یکدلی و در کنار هم بودن ممکن است.
 


  منبع: فارس
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=16438

نظـــرات شمـــا