کد خبر : 16606       تاریخ : 1393/04/29 15:19
اشتغال  113 نفر در اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر

اشتغال 113 نفر در اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر

پیغام: معاون ورزشی و قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر از اشتغال 113 نفر در این اداره کل تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش  «پیغام»، کمال صالح احمدی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در راستای سهم اشتغال دستگاه های اجرایی استان در کارگروه تخصصی اشتغال، میزان تعهد اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر 113 نفر پیش بینی شده است.

وی تصریح کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته بخشی از این تعهدات از طریق سرمایه گزاران بخش خصوصی انجام خواهد شد.

معاون ورزشی و قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر خاطرنشان کرد: از این 113نفر تعداد 47 نفر در بوشهر، شش نفر تنگستان، 16 نفر دشتستان، هفت نفر دشتی، هفت نفر دیر، پنج نفر کنگان، پنج نفر جم، هشت نفرگناوه، هفت نفر دیلم و پنج نفر در عسلویه بکارگیری می شوند.

مطالبات جوانان در بخش اشتغال و ازدواج در حال افزایش است

وی افزود: در حال حاضر مطالبات جوانان در بخش اشتغال و ازدواج هر روز در حال افزایش بوده و با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، تاکنون توجه ویژه‌ ای به مرتفع شدن مشکلات حوزه جوانان شده است.
صالح احمدی بیان کرد: ما در اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر با در نظر گرفتن اصول مدیریت، برنامه‌ریزی و برنامه‌ محوری کارهای خود را پیش خواهیم برد.

وی یادآور شد: هم اکنون شغل‌ های متعددی وجود دارد که به دلیل نبود تخصص ناشناخته هستند در حالی که پیدا کردن فضاهای جدید شغلی موجب درآمدزایی و رفع بیکاری می‌ شود و تمام مشکلات اشتغال جوانان به دولت بر نمی‌ گردد.

افزایش نظارت بر فعالیت استخرها و مکان های ورزشی در تابستان

وی گفت: با توجه به استقبال خانواده ها و در راستای کیفیت بخشی و رعایت استاندارد های لازم، نظارت بر فعالیت کلیه اماکن ورزشی اعم از بخش دولتی و بخش خصوصی توسط کارشناسان و بازرسان افزایش می یابد.

کمال صالح احمدی اظهار کرد: هرگونه انتقاد و پیشنهاد در شهرستان ها، اداره ورزش و جوانان و در مرکز استان بخش بازرسی اداره کل ورزش و جوانان پاسخگو و رسیدگی خواهند کرد.
 


  منبع: مهر
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=16606

نظـــرات شمـــا