کد خبر : 2314       تاریخ : 1392/06/19 11:40:39
مرکر

مرکر

رئیس مجلس شورای اسلامی و بخش اعظمی از نمایندگان تا قبل از انتخابات مرتب فریاد و دادشان این بود که بسیاری از اقدامات دولت دهم مصوبه ی مجلس را ندارد اکنون که دولت یازدهم آمده است موافقان دولت قبلی هر گونه که دلشان خواست در مقابله با دولت جدید حرف می زنند حرف هایی که نقد نیست و نوعی حمله است ! و آقای رئیس هم ساکتِ ساکت است !

1-آقا محمد خان غضنفر السلطنه یکی از چهره های تابناکِ ایران زمین و سد همیشه برجا و مانای ایستادگی در مقابل هجوم بیگانه ی استعمار گری بوده است که هنوز سر تا سر جهانِ امروز دستخوش بحران هایی است که محصول ترفندهای ظاهر و باطن اوست ! این توانا مرد در غریبانه ترین ایامی که بر «وطن» گذشته است ، جان و مال و  حشمتِ« غضنفر صولتِ» خویش را در طبق اخلاص گذاشته و غریب و  مظلوم  ، سر به بالینِ خاک نهاده است ! بعد از او بعد از اخراج  همیشگی آن  استعمار گر از این دیار ، مشخص نیست که استعمار ستیزانِ حالیه ی دولت ِ مقتدر جمهوری اسلامی ( در مرکز استان  بوشهر ) را چه  شده  است و چه پیش آمده است که در مقابل تصمیماتِ بعضی از مسئولان منطقه ای خود که از نصب یک  تندیس از این سردار بزرگ در اقلیم اجدادیش واضح و آشکار به نقص قانون و نادیده گرفتن  رأی و خواست مردمِ آن  اقلیم  مبادرت می نمایند سکوت  می کنند و حتی به نصیحت و  اندرزی این سکوتِ چندین  باره  ی خود را نمی شکنند! اگر والی این استان  بومی نیست اکثرِ مسند داران ِ دیگر که آگاه  و مطلع  از تاریخ  این دیارند! شاید  خدایی ناکرده  این جمع  بزرگوار تاریخ  را باور ندارند و یا قانون  استان  ما به گونه ای است که هر منطقه ای برای خودش « خودمختاری» های خاصی دارد و حق «وتویی» که سرانِ مرکز استان  اختیار مقابله ی با آن  را ندارند؟!

نتیجه : دغدغه ی دیگری که هست ممکن است روزی هم کسانی بر خیزند و  برعلیه شهدای دفاع  مقدس ...... 

2-برای یک سونوگرافی دو روز دست  به  پهلو و نالان  به این در و آن در زدم ، یا نوبتِ چند روزه  بود یا  طولانی تر و  یا دکترها در مرخصی، با کلیه ای که اگر فشردگی دردش را فیل و شتر نصیب می بود ، بیابان و جنگل را با فریادشان خالی از جاندار می کردند. تأمین  اجتماعی که  بهتر است بگوییم  ( تأمین اشتباهی ) با تلفن  نوبت  می دهد خطوطی که  ماهی یک بار را اگر پاسخ درستی بدهند ، نور علی نور است.

نتیجه: تا دو روز و  دو شب به ناله گذشت و حالا منتظرم تا شاید با سنگی که  مشخص شده  است  برای مراجعه  به  شهری که دم  و دستگاهی دارد ، روی میز و  زیر میز را تهیه و........

3-اگر چه سراسر خاورمیانه را به برکتِ حاکمان تا ابد اریکه نشین آن  که یا سوسیالیست دیکتاتورند یا کسانی که عقد و نکاحِ دایمی آن را دمکرات  منش های غربی و مریخ  پیمایان  و مشتری متصرفان و ماه کاشفانِ « آپولو نشین» بر سینه ی عرش نوشته اند. باری سراسر این  منطقه  را جنگی همیشگی است ، اکنون اما به  برکتِ حرکتِ دیگری ، یعنی جایزه بگیر « نوبلِ صلح» به بهانه ی دفعِ بلاهایی که قرار است و امکان وقوع آن هست که بر سرِ پایگاهِ ناظرش «اسرائیل» نازل شود میلش گرفته است  تا با شلیک  به انبار باروتی که  حاصل دوران جنگ سردِ قبل از این است این  بار سومین دوره ی جنگ جهانی را به  این  سمت و سو  بکشاند. نتیجه اش برای او جز حذف خوشنامی هایی که  از بابت  رنگین  پوست بودنش کسب کرده و عنوان پیشتازی در کشتار و جنایت و قرار گرفتن در ردیفِ سران  نازی و ... بی شک چیز دیگری نخواهد بود!

نتیجه اش برا ی جهان  : سلفی ها که از نسل مستقیم  پیوند محمد بن عبدالوهاب و عبدالعزیز سعودی هستند تا آخرین  ثانیه های حیاتِ زمین سراسر عالم را تبدیل به یازده  سپتامبر دیگری خواهند نمود!

4-رئیس مجلس شورای اسلامی و بخش اعظمی از نمایندگان تا قبل از انتخابات مرتب فریاد و دادشان این  بود که بسیاری از اقدامات دولت دهم  مصوبه ی مجلس را ندارد اکنون  که  دولت  یازدهم آمده است موافقان دولت  قبلی هر گونه که دلشان  خواست در مقابله  با دولت  جدید حرف می زنند حرف هایی که  نقد نیست و نوعی حمله است ! و آقای رئیس هم ساکتِ ساکت است !

نتیجه : رئیس محترم مجلس گویا می خواهد نواری را که برگزیدگان اصولگرا علیه لاریجانی ها پخش کردند  فراموش کند ! گفته اند که گذشت خصلت بزرگان است !

   

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=2314

نظـــرات شمـــا