کد خبر : 28043       تاریخ : 1393/09/17 08:26
پاسداشت

پاسداشت

پیغام: «موسسه فرهنگی ورزشی شهرداری بندر بوشهر» نام نهادی است که بنیادش در دوره دوم شورای اسلامی شهر بوشهر نهاده شد اما در آغازین سال فعالیت سومین دوره شورا، فعالیتش را آغاز کرد.

پیش آغاز:

پیغام: «موسسه فرهنگی ورزشی شهرداری بندر بوشهر» نام نهادی است که بنیادش در دوره دوم شورای اسلامی شهر بوشهر نهاده شد اما در آغازین سال فعالیت سومین دوره شورا، فعالیتش را آغاز کرد. مسئولیت این نهاد فرهنگی ورزشی از همان ابتدا به مهندس صدرالله محمدی باغملایی سپرده شد که در زمینه مدیریت فرهنگی و آموزشی در آموزش و پرورش استان بوشهر دارای سال ها تجربه بود. تلاش و تکاپوی مستمر محمدی باغملایی و همکاری و همدلی اعضای اکثریت شورای سوم بوشهر باعث شد موسسه فرهنگی ورزشی شهرداری بوشهر در اندک زمانی پس از تشکیل، خود را به عنوان یک نهاد جدی و تاثیر گذار فرهنگی نه در سطح شهر بوشهر که حتی در سطح استان مطرح کند. در سال های حاکمیت اصول گرایان که غالب نهادهای رسمی فرهنگی راه هر گونه فعالیتی را بر تشکل ها و افراد فرهنگی مستقل را بسته بودند و انواع تنگناها را در مسیر فعالیت های فرهنگی ایجاد می کردند، این موسسه فرهنگی ورزشی شهرداری بوشهر بود که بار مسائل فرهنگی بوشهر را یک تنه بر دوش کشید و برگ های درخشانی را بر صفحات فرهنگی و هنری و ادبی استان افزود.
موسسه فرهنگی ورزشی شهردای بوشهر با وسعت نظر اعضای شورای شهر سوم به سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری تبدیل شد و دامنه فعالیت هایش را روز به روز با مدیریت مهندس محمدی باغملایی گسترش داد.
سرانجام در آبان امسال و با تصمیم ناگهانی شهردار بوشهر به شش سال مدیریت مهندس محمدی باغملایی بر موسسه فرهنگی ورزشی شهرداری خاتمه داده شد. هفته نامه پیغام در راستای اررزیابی شش سال مدیریت صدرالله محمدی باغملایی گزارشی از عملکرد وی در این موسسه را همراه با ابراز عقیده برخی فعالان عرصه فرهنگی و هنری منتشر می کند تا ضمن آگاهی بخشی، پاسداشتی بر فعالیت مسئولانه و دلسوزانه یکی از مدیران شایسته فرهنگی این دیار باشد.

جا دارد تا از تلاش مجدانه شاعر و روزنامه نگار ارجمند در تهیه و تدارک بیشتر مطالب این ویژه نامه سپاسگزاری نماییم.      


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=28043

نظـــرات شمـــا