کد خبر : 28050       تاریخ : 1393/09/17 09:38
من از یادت نمی کاهم...

من از یادت نمی کاهم...

حسین دهقانی


1-توجه ویژه ی مهندس محمدی باغملایی به اهل قلم و هنر یکی از ویژگی های ستودنی ایشان در دوره ی مدیریت شان بود. کمترمدیری یافت می شود که در رأس امور فرهنگی قرارگیرد واین چنین شجاعانه علی رغم میل باطنی برخی افراد از آثار نویسندگان ، شاعران و هنرمندان استقبال و با خرید بخشی از این آثار، از اهالی قلم و هنرحمایت کند.
2-نوع برخورد ایشان چنان ترکیبی از مهر و فروتنی بودکه می توانستی هر زمان با ایشان در تماس باشی. من کمتر مدیر فرهنگی را چون ایشان دیده ام که چنین با گشاده رویی ومتواضعانه با مراجعه کنندگان دیدارکند و سعی در تحقق خواسته های شان داشته باشد.
3- جشن های شادی بخش که به همتای شان و پرسنل سازمان برگزار شد خاطره انگیز است. در دوره ی مدیـریت مهندس محمدی باغملایی بود که درکناره ی خلیج فارس ، تئاتر خیابانی و کنسرت های موسیقی به اجرا درآمد.
4-چه کسانی جز ایشان و پرسنل تلاشگر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قادر بودند بسیاری از بزرگ ترین نخبگان کشوری در عرصه های هنر و ادبیات را زیر یک سقف گرد آوردند. کسانی که هرگز مجال فاصله گرفتن از تهران را نداشتند. ما این بزرگان را به همت این بزرگ مرد زیر یک سقف در "روزبوشهر" دیدیم.
5-تجلیل از بزرگان بوشهری در این سطح وکیفیت که در مراسم"روزبوشهر" شاهد بودیم ، کمتر رخ داده بود، اما یکی از حرکت های ستودنی "مهندس محمدی باغملایی" و همراهان ایشان ، تجلیل از بزرگانی در عرصه های مختلف چون: نجف دریا بندری، همایون خرم ، علی بابا چاهی ، حسن زنگنه ، دکتر حمیدی و محسن شریف بود که به یاد ماندنی است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=28050

نظـــرات شمـــا