کد خبر : 28057       تاریخ : 1393/09/17 09:56
از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر

سعید میمنی

هنگامی که از فعالیت های فرهنگی و هنری سخن به میان می آیدخیلی سخت می توان قبول کرد که در استان بوشهر این گونه فعالیت ها آن چنان که باید وشاید شمایلی از حرفه ای بودن را دارا باشد.

این معضل احتمالاً سال های متمادی است که اصحاب فرهنگ و هنر را در این اقلیم ذبح می کند. این را می دانم که ساختارهای فرهنگی و هنری در این استان بیمار هستندو نیاز به ناجی دارند. حدود بیست و پنج سال فعالیت در عرصه ی هنری استان، رسالتی را بر دوش من می گذارد که اولین خواسته اش برآورده شدن بدیهی ترین امکانات هنری است. نمی دانم، شاید اشکال از من هم بوده ،اما نیک می دانم که اهالی هنر آن چه را دستمایه ی ادامه ی فعالیت هایشان قرار می دهند کلمه ای سه حرفی است به نام "عشق".

همین عشق را بهانه کردم که صمیمانه قدردانی کنم از عاشقانی که  در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندر بوشهر، سرود عشق می خوانند و بذر امید می پاشند بردلتنگی هنرمندان این دیار.آن چه را که من از آغاز فعالیت این سازمان دیدم جز شور وشعور نبود و این خود نمایانگر مجموعه ای است یکدست که مدیریتش  به فراست در چینش کادر خود سعی کرده نخبه ها را برای کیفیت هر چه بهتر خروجی انتخاب نماید. امید که سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری  بتواندبسترسازفضایامیدوار کننده ای باشد که سالهاست در انتظارش هستیم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=28057

نظـــرات شمـــا