کد خبر : 28058       تاریخ : 1393/09/17 09:58
مدیری که بر جای خود نشسته بود

مدیری که بر جای خود نشسته بود

سید قاسم یاحسینی

1- در زمانه یی که مسئولان همه مثل «سریش» به میزشان چسبیده اند و از ترس هرگونه تشویش اذهان عمومی حاضر به هیچ گونه خلاقیتی نیستند و در زمانه ای که غالب مدیران ما "اشتباهی" تشریف دارند و به جای خود ننشسته اند ، گاه بر حسب اتفاق، مدیری بر جای خود می نشیند و کاری می کند کارستان.
2- شاید بخش فرهنگی ورزشی شهرداری بندر بوشهر این شانس را داشته – و هنوز هم دارد- که مدیر سابق و پرسنل کاردانش همه از جنس فرهنگ ، دانش و بینش اند و از کوزه ی آنان به جز "هنر" چیز دیگری بیرون نمی تراود . نشان به این نشان که در تاریخ پر افتخار بوشهر، «روز بوشهر» به نامشان رقم خورده، هرچند ممکن است این سخن من خیلی ها را خوش نیاید که اصلاً برایم مهم نیست.
3- کماند سازمان هایی که در بوشهر، آثاری ماندگار منتشر می کنند ، اما به عنوان یک مورخ و کسی که تقریباً تمام دوران آگاهانه ی زندگی اش را صرف "بوشهر پژوهی" کرده، می توانم بگویم و از این گفته نیز دفاع کنم که در سرتاسر تاریخ مطبوعات بوشهر، نشریه یی پر مایه تر، غنی تر و ماندگارتر از فصلنامه ی "بوشهرنامه" – نشریه ی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندر بوشهر- منتشر نشده است؛ یک دایره المعارف کوچک با تأثیری بسیار بزرگ. البته این سازمان تاکنون از چاپ و انتشار کتاب های وزین نیز حمایت کرده که خداوند حمایت شان کند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=28058

نظـــرات شمـــا