کد خبر : 46662       تاریخ : 1394/06/05 13:51
نیش ستون

نیش ستون

اسماعیل منصورنژاد

توضیحات اضافی
صادق زیباکلام: مجلس در 6 سال جلیلی کجا بود؟
هیچ جا، سر جای خودش. وقتی جلیلی 6 سال آزگار می رفت مذاکرات برای این که تعیین کنند جلسه بعدی کی و کجا باشد، مجلس چه باید می‌کرد؟ مجلس نهایتاً می‌توانست اعتراض کند که اینجا نه و آن جا یا اینکه فلان روز نه و پشمان روز بهتر است. اتفاقاً باید از مجلس متشکر بود که آبروداری کرد و سر این جور مسایل سر و صدا راه نیانداخت.
مطبوعات: نامه‌ رسایی به روحانی و لاریجانی درباره «برجام»
با سلام و دعای خیر. هر چند بنده تا این لحظه ملتفت نیستم که «برجام» درست‌تر است یا «برجات»، ولی اگر گفته شود «برجاش»، بهتر است. چرا ندارد. وقتی شما می‌گویی «برجام»، یعنی می‌نشینم سر «جام» و «جُم» نمی‌خورم. وقتی هم می‌گویی «برجاش» یعنی دشمن بنشیند سر «جاش» و خفقان بگیرد. والسلام نامه تمام.
کریمی‌ قدوسی: آقای هاشمی خود را خانه‌نشین کنید.
هاشمی که فعلاً خانه‌نشین است و بقیه بدون اجازه شما می‌روند او را ببینند. همان جا توی خانه اگر حرفی هم بزند، سوادش در حدی هست که به جای NPT نگوید «ام پی تی». شما به جای گیر دادن به هاشمی، به فکر آبروی مملکت باش برادرجان و به جای «ان پی تی» ننویس «ام پی تی».
سردار جزایری: معترضان فیلم « رستاخیز» وابسته به اسلام انگلیسی بودند.
خیلی ببخشید که وسط فرمایش جنابعالی می‌پرم، ولی همین وابستگان «اسلام انگلیسی» سالهاست جلسه به هم می‌زنند، فیلم لغو می‌کنند، پرده سینما پایین می‌کشند، به کتابخانه حمله می‌کنند، صندلی کنسرت را می‌مالند به دیوار یا فرق خواننده یا هر کسی که دم دستشان بود، سخنران کتک می‌زنند و... در اوقات فراغت هم راحت و آسوده شایعه علیه این و آن می‌سازند و کسی هم کاری به کارشان ندارد. فقط محض اطلاع عرض کردم.
مطبوعات: چرا به عقب ماندگان ذهنی دیگر «منگول» گفته نمی شود؟
به خاطر اینکه آدم «منگول» صد شرف دارد بر آدم عقب مانده ذهنی. آدم منگول مشکل ژنتیکی دارد و تقصیرخودش نیست، ولی کسی که خودکارِ سرجیبش دو متر است، پشت میز نشسته، مدرک تحصیلی‌اش هم این پهناست، گوشی هوشمند دارد و... ولی نمی‌داند الان قرن بیست و یکم است، منگول نیست و باید به جناب ایشان گفت «عقب مانده ذهنی» تا به منگول‌ها توهین نشود. دلیلش اینه.
مطبوعات: تعلیق فعالیت كنسولگری آمریكا در استانبول
نامه «اوباما» به «ایباما» (یعنی رجب طیبه اردوگاه):
هی لعنتی! (امریکایی‌ها موقعی که عصبانی می‌شوند، معمولاً یک در میان فحش می‌دهند، ولی به خاطر رعایت حال زن و بچه مردم، سایر فحش‌ها را توی پرانتز و نقطه چین می‌گذاریم.) اوهوی (...) مگه قرار نبود داعش (...) سوریه و عراق و یمن را آباد کند و دور و بر ترکیه (...) آفتابی نشود؟ (...) اگه توانستی داعش (...) را برگردانی سوریه و عراق (...) که حرفی نیست، ولی تا اطلاع ثانوی کونسولگری (...) امریکا را در استانبول (...) می‌بندیم و 10 روز فرجه می‌دهیم یا داعش (...) را برگردانی جای اولش یا ما (...) خودمان داعش را جمع می‌کنیم و می‌فرستیم ور دست بوکوحرام (...) توی افریقا یا  ولشان می‌کنیم توی عربستان تا بعداً یک خاکی توی سر خودمان بزنیم.


 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=46662

نظـــرات شمـــا