کد خبر : 72913       تاریخ : 1395/05/10 12:56:36
 گفتمان انقلاب اسلامی

گفتمان انقلاب اسلامی

محمود احمدی نژاد یا همان مسعود شصت چی این روزها که دلش برای سفر با بچه های محل به نیویورک تنگ شده است راه افتاده در این جا و آنجا سخنرانی می کند در تبیین گفتمان انقلاب اسلامی!.

دکتر عبدالرسول عمادی:
محمود احمدی نژاد یا همان مسعود شصت چی این روزها که دلش برای سفر با بچه های محل به نیویورک تنگ شده است راه افتاده در این جا و آنجا سخنرانی می کند در تبیین گفتمان انقلاب اسلامی!.
در سال هشتاد و چهار این اعجوبه که توسط دولت آقای هاشمی رفسنجانی به استانداری اردبیل رسیده بود و بعد هم شورای شهر واگذار شده از سوی اصلاح طلبان او را به شهرداری تهران رسانده بود تا بزرگراه ها را دور برگردان بزند و هزینه های فاقد سند بسیاری انجام دهد در مقیاس ملی ظهور کرد شعارش هم این بود مردی از جنس مردم.
او که با فریاد آی دزد در کوچه های ایران راه افتاده بود بیشترین دزدی  های تاریخ را مرتکب شد و پرونده های فراوانی در دادگاهها دارد که ظاهرا می ترسند به آنها رسیدگی کنند.
کابینه اش را خط قرمز می نامید و معنی این سخن این بود که ما هر کاری دلمان بخواهد می کنیم و مگر نکردند.
آدمی که بتواند با آن فضاحتی که در سال 88 به راه انداخت چهار سال بعد هم از گرده مملکت سواری بگیرد خیال کرده اید دوباره نمی تواند بیاید؟
او گفته است می آید بر پوستر هایش هم می نویسد که صدای پای عدالت می آید او می گوید اگر بیاید رد صلاحیت نمی شود مدتهاست می گویند که مدارکی دارد که از ترس انتشار آنها کسی جرات رد صلاحیتش را ندارد و این گفته او تاییدی بر این امر است.
حالا این گفتمان انقلاب اسلامی چه بوده که چهل سال است هزاران روحانی و امام جمعه و سخنران حکومت در ایران در حال تبیین آن هستند و هنوز تبیین نشده و احمدی نژاد برای تبیین آن سرازیر کوچه و بازار شده است.
گفتمان انقلاب اسلامی ادعای هاله نور دور سر احمدی نژاد است؟
گفتمان انقلاب اسلامی نوشتن نامه های بی جواب به سران اروپا و آمریکا و مضحکه کردن کشور است.
گفتمان انقلاب اسلامی اختلاس های هزار میلیاردی است؟
گفتمان انقلاب اسلامی ساخت خانه های عنکبوتی مسکن مهر در بیابان های بی آب و علف و راه و چاه و مدرسه و درمانگاه است؟
گفتمان انقلاب اسلامی هدر دادن هزار میلیارد دلار درآمد کشور به مدت هشت سال در چاه ویل فساد و دزدی است؟
گفتمان انقلاب اسلامی حاکم کردن رمالان و شیادان و ادعاهای مالیخولیایی است؟
گفتمان انقلاب اسلامی تعطیل کردن تمام نهادهای ناظر و شوراهای تنظیم کننده امور کشور است تا هر کس هر چه می خواهد بچاپد و ببرد؟
گفتمان انقلاب اسلامی هرج و مرج طلبی است و گفتن این که من هر چه از قانون را که به مصلحت ندانم اجرا نمی کنم؟
گفتمان انقلاب اسلامی جلب دشمنی جهان نسبت به ایران و بردن کشور تا آستانه جنگ است؟
گفتمان انقلاب اسلامی ترویج فرهنگ دریدگی و لمپنی و فحاشی است؟
گفتمان انقلاب اسلامی زدن چوب حراج به منابع ملی است؟
گفتمان انقلاب اسلامی سقوط ارزش پول ملی و تورم کمر شکن است؟
گفتمان انقلاب اسلامی ایجاد شکاف وحشتناک طبقاتی و تولید سرمایه داران یک شبه است؟
احمدی نژاد می آید و ممکن است از ترس او جرات رد صلاحیتش هم وجود نداشته باشد اما ملت باید بداند که مدل حکومت احمدی نژاد و هوگو چاوز یکی است. مردم ونزوئلا تحت رهبری هوگو چاوز و جانشین او به چنان روز سیاهی نشسته اند که پشت مرزهای کلمبیا منتظر فرار از کشورشان برای پیدا کردن لقمه ای نان هستند.
ملت ایران باید بداند که احمدی نژاد درهشت سال پر درآمد که بزرگترین فرصت بعد از انقلاب برای رشد و توسعه ایران بود ریشه های رشد و توسعه را در این سرزمین خشکانده و نه تنها منابع کشور را به باد فنا داده است بلکه مدیریت و فرهنگ سازمانی و انضباط اجتماعی و نظام سیاسی را هم نابود کرده است.
مایه تعجب است آدمی که دادگاهها او را احضار می کنند و در هیچ محکمه ای حاضر نمی شود تا پاسخ گوی جنایت های خود در حق کشور باشد راه افتاده است تا دوباره عدالت را به ارمغان آورد و گفتمان انقلاب اسلامی را تبیین کند!


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=72913

نظـــرات شمـــا