کد خبر : 85879       تاریخ : 1396/03/27 12:20:17
آزادی کودک ۵ ساله افغان از دست آدم‌ربایان در برازجان
فرمانده انتظامی استان بوشهر خبر داد:

آزادی کودک ۵ ساله افغان از دست آدم‌ربایان در برازجان

پیغام: فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به حادثه گروگان‌گیری در شهر برازجان گفت: با اقدام به موقع پلیس، کودک پنج ساله از دست گروگان‌گیرها آزاد شد.

به گزارش«پیغام»،سردار حیدر عباس‌زاده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فردی در برازجان مرکز شهرستان دشتستان در بامداد روز ۲۵ خردادماه در تماس با مرکز پلیس، مفقود شدن کودک پنج ساله خود را اطلاع داد و پلیس برای انجام تحقیقات بیشتر در منزل فرد حضور یافت.

وی افزود: این کودک با نام "سیف‌الله" از اتباع افغان بود که پنج سال سن داشت و چند ساعتی بود که از منزل خارج و به منزل برنگشته بود و پلیس آگاهی بلافاصله موضوع را در دستور کار قرار داد و احتمالات مختلف بررسی شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: پدر این کودک ساعتی بعد در تماس با پلیس اعلام کرد که پسرش را به گروگان گرفته‌اند و از آنها تقاضای دریافت مبلغ یک میلیارد ریال داشته‌اند.

وی اضافه کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی، سرنخ‌های جدیدی در این پرونده کشف شد و گروگان‌گیرها شناسایی شدند و سپس در یک عملیات هماهنگ، آدم‌ربایان در آخرین تماس خود با پدر این کودک در محاصره پلیس قرار گرفته و دستگیر شدند.

سردار عباس‌زاده با اشاره به اینکه متهمین به هویت «م،س» و «ح، م» پس از دستگیری به کودک‌ربایی اعتراف کردند، ادامه داد: این کودک در حالی که دست و پایش بسته بود، در یکی از شهرهای دشتستان نگهداری می‌شد که توسط پلیس آزاد شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=85879

نظـــرات شمـــا