کد خبر : 89176       تاریخ : 1396/05/12 13:26
درخشش چشم نواز دختران دانش آموز استان در مسابقات فرهنگی هنری کشور+عکس
معاون پرورشی و فرهنگی استان بوشهر خبر داد:

درخشش چشم نواز دختران دانش آموز استان در مسابقات فرهنگی هنری کشور+عکس

پیغام: معاون پرورشی و فرهنگی استان بوشهر گفت: دختران دانش آموز استان در سی و پنجمین جشنواره ی مسابقات فرهگی و هنری کشور، خوش درخشیدند.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی معاونت پرورش و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛ سیروس فتحی اظهار داشت: سی و پنجمین جشنواره ی مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان سراسر کشور در بخش دختران طی روزهای 7 تا 11 مردادماه در در اردوگاه تربیتی شهید رجایی نیشابور برگزار شد.

وی با اشاره به این که بیش از 1000 نفر از دانش آموزان دختر برگزیده ی سراسر کشور در این جشنواره حضور داشتند، افزود: 8 نفر از دانش آموزان دختر استان بوشهر در این جشنواره شرکت کردند که با تلاش چشمگیر و با همراهی و کمک مربیان فنی و پرورشی خود، موفق به کشب رتبه های برتر این جشنواره شدند.

 

فتحی خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات اسماء محمدی از شهرستان دیّر در رشته وبلاگ نویسی مقام اول کشوری را کسب کرد. همچنین معصومه عاشوری از بردخون، موفق به کسب مقام دوم کشوری در رشته شعر شد.

معاون پرورشی و فرهنگی استان بوشهر بیان داشت: خانم ها فاطمه جعفری در رشته طراحی با مداد ، زهرا ادیب نیا در رشته مقاله پژوهشی و فاطمه صداقت در رشته فیلم کوتاه(انیمیشن)، هر سه از شهرستان بوشهر موفق به احراز مقام دوم کشوری شدند.

وی افزود: فاطمه الزهرا عبدالشاهی از شهرستان دشتی در رشته شعر به مقام سوم کشوری دست یافت و سپنتا ضرغامی از شهرستان بوشهر در رشته داستان کوتاه و گلسا مؤتمن از شهرستان بوشهر در رشته عکاسی مستند نیز برگزیده کشوری شدند


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=89176

نظـــرات شمـــا