کد خبر : 94005       تاریخ : 1396/08/14 13:52:45
نقدهای سازنده را با آغوش باز می‌پذیریم/  ایجاد فضای همدلی و آرامش در بوشهر
استاندار بوشهر مطرح کرد:

نقدهای سازنده را با آغوش باز می‌پذیریم/ ایجاد فضای همدلی و آرامش در بوشهر

پیغام: استاندار بوشهر بر نقش مهم مطبوعات و رسانه‌های استان در ایجاد فضای همدلی در جامعه تاکید کرد و گفت: نقدهای سازنده را با آغوش باز می‌پذیریم.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند اظهار داشت: رسانه‌ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی نقش تعیین‌کننده‌ای در آرام سازی فضای عمومی جامعه، بیان حقایق و دیدگاه‌ها و روشنگری دارند و می‌توانند مسیر توسعه استان را هموار سازند.

استاندار بوشهر با اشاره به اولویت‌های کاری خود گفت: قانونگرایی، ایجاد فضای آرام در سایه تعامل با گروه‌های مختلف، تلاش در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و توجه به زیرساخت‌های استان را با اولویت در دستور کار دارم و از رسانه‌ها می‌خواهم در این مسیر همکاری کنند.

گراوند نقش رسانه‌ها را در روشنگری جامعه، ایجاد فضای همدلی و آرامش و رونق کار و تلاش برجسته خواند و یادآور شد: از مطبوعات و رسانه‌های استان برای کمک به ایجاد فضای همدلی و آرامش تقدیر می‌کنم و امیدواریم این مسیر تداوم یابد.

وی انتقاد سازنده را مایه بالندگی و اصلاح امور و کمک به توسعه دانست و افزود: از انتقاد سازنده که بیانگر نقاط ضعف و قوت و همراه با راهکار باشد استقبال می‌کنم و آغوشم بر روی هر ایده‌ای که بتواند مسیر توسعه را هموار کند باز است.

استاندار بوشهر با تشکر از اظهار لطف و محبت مردم استان تاکید کرد: این اظهار محبت‌ها، کار و وظیفه من را برای پیگیری جدی‌تر امور استان بیشتر و سنگین‌تر می‌کند و امیدوارم در پایان بتوانم کارنامه رضایت‌بخشی را به مردم شریف استان ارائه کنم.

وی یادآور شد: همه حق دارند، ایده و دیدگاه خود را مطرح کنند و این مشی اعتدالی دولت تدبیر و امید است ولی هیچ عاملی نباید سبب تفرقه و جدایی در جامعه شود.

گراوند با اشاره به نقش رسانه‌ها در کمک به توسعه استان خاطر نشان کرد: توسعه فقط با عملکرد ادارات رقم نمی‌خورد و باید از مشارکت عمومی مردم و نقش رسانه‌ها در این مسیر بهره ببریم.

 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94005

نظـــرات شمـــا