کد خبر : 96096       تاریخ : 1396/10/12 10:45:59
آراء سنگین کمیته انضباطی برای ایرانجوان بوشهر

آراء سنگین کمیته انضباطی برای ایرانجوان بوشهر

پیغام: بازی تیم‌های مس کرمان و ایرانجوان بوشهر در هفته هفدهم رقابت‌های لیگ دسته اول کشور به دلیل تخلفات تیم بوشهری با جنجال‌های زیادی همراه شد.

پیغام:کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص اتفاقات دیدار مس کرمان و ایرانجوان بوشهر در هفته پایانی نیم فصل اول مسابقات فوتبال باشگاه‌های دسته اول کشور آراء سنگینی برای ایرانجوان صادر کرد.

به گزارش«پیغام»؛ کمیته‌ی انضباطی فدراسیون فوتبال با صدور آرای خود در رابطه با اتفاقات این بازی عوامل تیم ایرانجوان بوشهر را با محرومیت روبرو ساخت.
فدراسیون فوتبال نوشت: بر اساس این رای، در دیدار تیم های مس کرمان و ایران جوان بوشهر از سوی دلگرم، سرمربی تیم ایرانجوان بوشهر تخلفاتی مبنی بر اعتراض مکرر به داور که منجر به اخراجش شد و تمرد از دستور داور که سبب تشنج و اهانت به مسئولان شد، صورت گرفت.

بدین ترتیب وی یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
اویس کرد جهان، بازیکن تیم ایرانجوان بوشهر نیز به دلیل رفتار زننده با داور که منجر به اخراجش شد و اهانت به داور بازی در هنگام خروج از زمین، سه جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
دهقان، مربی تیم ایرانجوان بوشهر هم به دلیل فحاشی و اهانت به داور بازی اخراج شد و وی سه جلسه از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
مفتخر، مربی تیم ایران جوان بوشهر نیز به دلیل اهانت به داور بازی که منجر به اخراجش شد، باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند و از همراهی تیم خود به مدت دو جلسه محروم شد.
همچنین میختاریان، مربی تیم ایرانجوان بوشهر به خاطر ورود به زمین بازی، هل دادن داور و اهانت به وی که سبب اخراج وی از بازی شد، به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
احمدزاده، بازیکن تیم ایرانجوان بوشهر به دلیل اهانت به داور به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
آرای مرتبط با این بازی قطعی است و قابل تجدید نظر خواهی نیست.
بازی دو تیم مس کرمان و ایران جوان بوشهر در حالی که یک بر صفر به سود تیم ایرانجوان در پیش بود به واسطه‌ی نظر داور برروی یک پرتاب اوت از خط کناری زمین به جنجال کشیده شد و بیش از ده دقیقه متوقف شد که با درخواست داور مسابقه، نیروی انتظامی برای حفاظت از داور مجبور به ورود به زمین شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=96096

نظـــرات شمـــا