کد خبر : 97526       تاریخ : 1396/11/29 14:47
توزیع مرغ منجمد داخلی مورد نیاز در استان بوشهر
مدیر پشتیبانی امور دام استان بوشهر خبر داد:

توزیع مرغ منجمد داخلی مورد نیاز در استان بوشهر

پیغام: مدیر پشتیبانی امور دام استان بوشهر گفت:در راستای‌ تنظیم بازار و حمایت از مصرف کنندگان به میزان موردنیازِ هم استانی های عزیز،مرغ منجمد داخلی در سطح استان تامین شده وبا قیمت مصوب درحال توزیع می شود .

پیغام:مدیر پشتیبانی امور دام استان بوشهر گفت:در راستای‌ تنظیم بازار و حمایت از مصرف کنندگان به میزان موردنیازِ هم استانی های عزیز،مرغ منجمد داخلی در سطح استان تامین شده وبا قیمت مصوب درحال توزیع میشود .
به گزارش «پیغام»؛ مهدی صداقت شعار در گفتگو با «پیغام» افزود:با توجه به نقش و سیاستگزاری های شرکت پشتیبانی امور دام در امر ذخیره سازی نهاده ها و فرآورده های دامی و همچنین حفظ و تداوم روند تولید در زیربخش دام و طیور و نیز تعادل بازار مصرف، و همچنین با توجه به برنامه ریزی ها و پیش بینی های صورت گرفته،هم اکنون از ذخیره ی کافی مرغ منجمد جهت عرضه به بازار در سطح استان بوشهر،برخوردار می باشیم .

وی در ادامه اضافه کرد: با توجه به فرارسیدن ایام نوروز،برنامه ریزی و ذخیره سازی لازم در این خصوص به عمل آمده است و با توجه به زمان بندی انجام شده در مراحل و مقاطع زمانی پیش بینی شده(مرحله ی نخست از تاریخ ۹۶/۱۱/۲۱) مرغ منجمد،به عاملین معتبرجهت توزیع در بازارو عرضه به مصرف کنندگان گرامی و با نرخ مصوب(به ازای هر کیلوگرم۶۲۰۰۰ریال در بوشهر)توزیع خواهد شد.
صداقت شعار در پایان خاطر نشان کرد: یگیری ها و برنامه ریزی های لازم جهت تامین و توزیع تخم مرغ درحال انجام می باشد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=97526

نظـــرات شمـــا