کد خبر : 97535       تاریخ : 1396/11/30 09:59:12
طرح آموزش رایانه ICDL برای سوادآموزان دوره انتقال برگزار می شود
معاون سوادآموزی استان بوشهر خبر داد:

طرح آموزش رایانه ICDL برای سوادآموزان دوره انتقال برگزار می شود

پیغام: معاون سوادآموزی اداره کل اموزش و پرورش استان گفت: طرح آموزش رایانه ICDL با هدف کاربردی نمودن سواد با مهارت های مورد نیاز سوادآموزان در 6 منطقه و شهرستان استان اجرایی می گردد.

 به گزارش «پیغام»؛ غلامرضا دانش فر، جلسه بهبود کیفیت سواد آموزی استان به لزوم استفاده از رایانه در برنامه های سواد آموزی و تبلور دولت الکترونیک پرداخت و اظهار داشت: برای کاربردی نمودن سواد با مهارت های موردنیاز سوادآموزان برای یکصد نفر از سوادآموزان دوره انتقال در 6 منطقه و شهرستان استان اجرایی می گردد.
معاون سوادآموزی استان به دستگاه متولی اجرای این طرح آموزشی اشاره نمود و گفت:تمام فرایند آموزش طرح آموزش رایانه زیر نظر بنیاد ICDL ایران شعبه استان بوشهر انجام خواهد گرفت.
وی به بیان اینکه طبق قرارداد منعقده بین دو دستگاه تنها معرفی سواد آموز و تامین هزینه آنها بر عهده حوزه سواد آموزی استان می باشد اضافه کرد: تامین مربی،کارگاه و تجهیزات برعهده بنیاد ICDL ایران شعبه استان بوشهر  است.
دانش فر به ذکر مناطق و شهرستان های محل اجرای این طرح پرداخت و بیان داشت:این طرح در شهرستان های بوشهر، دشتستان،گناوه،جم، کنگان و منطقه کاکی به اجرا در خواهد آمد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=97535

نظـــرات شمـــا