کد خبر : 98033       تاریخ : 1396/12/25 15:19
مگر ما روحانی را دیدیم که به آن رای دادیم/سازمان فرهنگی خسته بود
عضو شورای شهر بوشهر در پاسخ به سوالات خبرنگاران:

مگر ما روحانی را دیدیم که به آن رای دادیم/سازمان فرهنگی خسته بود

پیغام: عضو شورای شهر بوشهر گفت: بودجه سال جاری شورای شهر بوشهر 203 میلیارد تومان از شورای چهارم مصوب شده بود که معادل 98 میلیارد تومان محقق شده است.

به گزارش «پیغام»،طاهره شمشیری در نشست با خبرنگاران به جزییات لایحه بودجه شهرداری بوشهر اشاره کرد و بیان داشت: برای بودجه سال آینده این شهرداری 207 میلیارد تومان مورد توجه قرار گرفت که به 175 میلیارد تومان اصلاح یافت.
وی همچنین افزود: 128 میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت‌های بافت تاریخی بوشهر مصوب شد که تاکنون 48 میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های تدوین شده تخصیص یافته است.
شمشیری در ادامه سخنانش به اعتبارات ارزش افزوده و عوارض آلایندگی اشاره ای داشت وگفت:  این اعتبارات  نقش  بسیار مهمی در توسعه زیرساخت‌ها و اجرای طرح‌های عمران شهری داشت  که امسال میزان پرداختی کاهش یافته است.
وی  با بیان این که شورای پنجم اعتباری به اجرای طرح‌های تحقیقاتی اختصاص داده است، اذعان داشت: شورای شهر برای اجرای طرح طرح‌های تحقیقاتی و پژوهشی در بودجه سال آینده 21 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی کرده است.
شمشیری نصب فانوس دریایی را یکی از پروژه‌های شورا عنوان کرد و افزود: این طرح نیازمند امکان سنجی و اجرای طرح مطالعاتی است  که پس از طی کردن این مراحل در 13 کیلومتری یکی از نقاط ساحل بوشهر نصب خواهد شد.
وی در پاسخ به سوال خبرنگاری درخصوص ملاک انتخاب شهردار بوشهر که پرسید«شما شهردار منتخب بوشهر را ندیدید و به وی رای دادید»،گفت: این چه سوالی است،مگر ما روحانی را دیدیم که به آن رای دادیم.
وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار دیگر درباره صحبت های اخیر ایشان که گفته بود«برنامه های نوروز را به روابط عمومی شهرداری واگذاری شود»افزود: با توجه به سوابق محمد صادق سعیدی رئیس روابط عمومی شهرداری بوشهر در ادوار گذشته دراجرای برنامه های فرهنگی و با توجه به خستگی سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر به دلیل اجرای برنامه های نکوداشت روز بوشهر در اسفندماه،شورای شهر به این نتیجه رسید که اجرای برنامه های جشنوراه نوروز را روابط عمومی شهردار واگذار کند.

 


 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=98033

نظـــرات شمـــا