کد خبر : 98315       تاریخ : 1397/01/21 11:53:21
شوخی ملکه انگلیس با ترامپ

شوخی ملکه انگلیس با ترامپ

چرا وقتی شما می‌خواهید حرف بزنید، آنها (بالگرد) همواره می‌چرخند و می‌چرخند؟ مثل دونالد ترامپ یا باراک اوباما است.

‍‍‍ پیغام: ملکه انگلیس که حین مصاحبه‌ای از صدای یک بالگرد بر فراز کاخ باکینگهام آزرده خاطر شده بود، گفت: مثل دونالد ترامپ می‌ماند!

به گزارش«پیغام»به نقل از ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، الیزابت دوم، ملکه انگلیس و سر دیوید اتنبرو، مستندساز و طبیعت‌شناس لندنی برای ساخت برنامه‌ای در آی‌ تی‌وی تحت عنوان "سیاره سبز ملکه" مشغول گفت‌وگو بودند که صدای بالگردی بر فراز کاخ باکینگهام سخنان آنان را نیمه کاره می‌گذارد.

همین صدای بلند موجب آزردگی خاطر ملکه شد و او گفت: چرا وقتی شما می‌خواهید حرف بزنید، آنها همواره می‌چرخند و می‌چرخند؟ مثل دونالد ترامپ یا باراک اوباما است.

این سخنان ملکه در حالی مطرح می‌شود که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا قرار است در پاییز سفری رسمی به انگلیس داشته باشد و بالگرد ریاست جمهوری آمریکا در گذشته بابت آسیب رساندن به چمن‌های سلطنتی مورد سرزنش قرار گرفته است.

برنامه یک ساعته آی تی‌وی که در روزهای آتی پخش می‌شود، روی ابتکار ملکه انگلیس برای خدمت‌رسانی به کشورهای مشترک المنافع از طریق ترغیب شبکه‌ای از پروژه‌های حفاظتی در تمام ۵۳ کشور عضو متمرکز است. سر دیوید با ملکه درباره علاقه او به درختان صحبت می‌کند و تصاویری از آن در تابستان گذشته گرفته شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=98315

نظـــرات شمـــا