کد خبر : 98644       تاریخ : 1397/02/02 14:18:19
آموزش‌دهندگان سوادآموزی استان بوشهر با فنون تدریس آشنا شدند
معاون سواد آموزی استان بوشهر:

آموزش‌دهندگان سوادآموزی استان بوشهر با فنون تدریس آشنا شدند

پیغام: معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: آموزش‌دهندگان سوادآموزی استان بوشهر با فنون تدریس آشنا شدند.

به گزارش«پیغام»، غلامرضا دانش‌فر در نشست ستاد گرامیداشت مقام معلم با تبریک اعیاد شعبانیه و همزمان شدن این اعیاد با روز معلم، اظهار داشت: اقتدار، عزت، استقلال و سربلندی امروز ما مرهون مجاهدت شهدا، نیروهای مسلح، آزادگان سرافراز، جانبازان و خانواده‌های آنان است.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر خواستار توجه به رفع مشکل معلمان شد و ادامه داد: دستیابی جامعه به توسعه و پیشرفت نیازمند توجه به معلمان و فرهنگیان است.

وی تصریح کرد: اگر می‌خواهیم جامعه‌ای پیشرفته، توسعه یافته و نسلی آگاه و مسئولیت پذیر داشته باشیم باید امنیت روانی و شغلی معلمان و فرهنگیان با درنظر گرفتن ارتقای سطح رفاهی و معیشتی آنان در برنامه‌های ملی لحاظ شود.

دانش‌فر با قدردانی از تلاش‌ها و فعالیت‌های صورت گرفته توسط مدیران ادارات آموزش و پرورش، معلمان، مدیران مدارس، آموزش دهندگان و کارشناسان سواد آموزی خاطرنشان کرد: تلاش‌های بسیار خوبی در زمینه جذب بیشتر افراد محروم از سواد در استان صورت گرفته است.

وی افزود: در سال جاری تحصیلی۵۲۰ نفراز آموزش دهندگان سواد آموزی استان که دوره مهارت‌ها و فنون تدریس را با موفقیت طی کرده بودند گواهی نامه پایان دوره مهارت را دریافت کردند.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر اضافه کرد: آموزش دهندگان سواد آموزی در استان با ۱۶۰ ساعت آموزش، دوره مهارت‌ها، فنون تدریس، اصول کلاس داری و آیین نامه های آموزشی، امتحانات و... را با موفقیت به پایان رساندند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=98644

نظـــرات شمـــا