اخبــار استـان
اخبــار استـان
بهداشت بوشهر :

۳۹ واحد صنفی شهرستان بوشهر مهروموم شدند

پیغام: کارشناس بهداشت مواد غذایی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: ۳۹ واحد صنفی شهرستان بوشهر در تابستان امسال به دلیل تخلفات بهداشتی مهروموم شدند.
1401/07/14
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر:

بیکاری در استان بوشهر کاهش یافت

پیغام: رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر از کاهش میزان بیکاری در استان خبر داد و گفت: ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده در استان بوشهر توزیع شده است.
1401/07/13

5 استان کشور درگیر فرسایش خندقی یا آبکَندی خاک هستند

پیغام: رئیس گروه تثبیت فرسایش توده ای و زمین لغزش دفتر آبخیزداری و حفاظت خاک سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری گفت: در زمان حاضر پنج استان سیستان و بلوچستان، هرمزگان، گلستان، کردستان و چهار محال و بختیاری درگیر فرسایش خندقی یا آبکَندی خاک هستن
1401/07/13

خلیج فارس متلاطم می شود

هواشناسی بوشهر پیش‌بینی کرد: سواحل استان به‌خصوص سواحل جنوبی امروز و فردا تا حدودی مواج و متلاطم است.
1401/07/13

"شاهین تابان" بوشهر، فاصله تا اوج

تیم فوتبال "شاهین" بوشهر که امسال با پسوند "تابان" در لیگ دسته دوم کشور حضور یافته است روزهای ناخوشی را سپری می‌کند و اتفاقی که در بازی نخست این تیم افتاد خود گویای وضعیتی نابسامان در فوتبال بوشهر و این تیم ریشه‌دار است.
1401/07/13
کارشناس امور سالمندان:

جمعیت سالمندی در حال زنانه شدن است

پیغام: کارشناس امور سالمندان معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بررسی‌های مطالعات حوزه سالمندشناسی نشان از آن دارد که جمعیت سالمندی در حال زنانه شدن و تعداد زنان سالمند خودسرپرست در حال افزایش است.
1401/07/13

هوشمندسازی بندر بوشهر شتاب گرفته است

پیغام: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: توسعه و بهره برداری از سامانه‌های مدیریت هوشمند عملیات بندری - دریایی روند هوشمندسازی بندر بوشهر را شتاب بخشیده است و گام بلندی در این زمینه به شمار می‌رود.
1401/07/12
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

نجات جان مادر باردار یکی از شاخص‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی است

پیغام: سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: یکی از شاخص‌های مهم ارزیابی هر دانشگاه در کشور نجات جان مادران باردار است.
1401/07/12

توزیع روغن موتور بدون برچسب قیمت ممنوع است

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کننده اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: از توزیع روغن موتور بدون برچسب قیمت در سطح بازار استان بوشهر جلوگیری می‌شود.
1401/07/11
مدیر مخابرات منطقه بوشهر:

دزدی کابل‌ها علت قطعی تلفن های ثابت در استان

پیغام : مدیر مخابرات استان بوشهر با تأیید قطع بودن تلفن ثابت برخی محلات، گفت: از مهمترین مشکلات ما در مخابرات استان دزدی کابل‌های تلفن ثابت است که زیاد شده و موجب قطعی تلفن و در پی آن نارضایتی مردم شده است.
1401/07/10
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر:

کشف بیش از 8 تن مواد مخدر در استان

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: در نیمه نخست امسال هشت تن و ۳۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط نهادهای مسئول مبارزه با این جرم در این استان کشف شد.
1401/07/09
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر