اخبــار استـان
اخبــار استـان

۶۵۰ اثر به اجلاس استانی نماز استان ارسال شد

پیغام: مدیر کل روابط عمومی استانداری بوشهر با بیان این که ششمین اجلاس استانی نماز نیمه نخست بهمن ماه امسال در بوشهر برگزار می‌شود، گفت: ۶۵۰ اثر به دبیرخانه جلاس استانی نماز این استان ارسال شده است.
1400/10/29

۹۴۴ میلیون ریال جریمه نانوایان متخلف در گناوه

پیغام: رئیس اداره تعزیرات حکومتی گناوه گفت: در سال جاری ۱۰۰ پرونده برای نانوایان متخلف در این اداره تشکیل شد که طبق قوانین و مقررات به پرداخت ۹۴۴ میلیون و ۲۳۰ هزار ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم شدند.
1400/10/29
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر :

دمای هوا در برخی نقاط استان به صفر درجه می رسد

پیغام: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: ساکنان شرق این استان بویژه مناطق مرتفع شهرستان‎‌های دشتستان، دشتی و جم در پایان هفته منتظر دمای صفر درجه باشند.
1400/10/28
رییس کمیسیون بهداشت و سلامت شورا :

جمع آوری عرضه قلیان در پارک ها

پیغام: رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت شورا از جمع آوری عرضه قلیان در پارک های شهر به ویژه در نوار ساحلی خبر داد.
1400/10/28

شناسایی ۱۶۸۵ هکتار بافت فرسود در استان

سرپرست اداره تشکل‌های حرفه ای و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: در زمان حاضر یکهزار و ۶۸۵ هکتار بافت ناکارآمد در ۱۲ شهر این استان شناسایی شده است.
1400/10/28

معاون استاندار بوشهر:حمل کالاهای ته لنجی با کامیون و نیسان ممنوع است

پیغام: معاون سیاسی و امنیتی استاندار بوشهر گفت: براساس مصوبه شورای تامین جابه جایی کالای همراه ملوان (ته لنجی) با کامیون و نیسان ممنوع و تنها باید به صورت محدود و بوسیله خودرو وانت های متعارف و کم حجم انجام شود.
1400/10/28

خط کشی جاده‌ها حداکثر تا 15 اسفند تکمیل شود

پیغام: معاون عمرانی استاندار بوشهر بر لزوم تکمیل علائم ایمنی و انجام خط کشی جاده‌ها تاکید کرد و گفت: خط کشی جاده‌ها حداکثر تا 15 اسفند توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل تکمیل شود.
1400/10/28
پورکبگانی :

برای کانال دفع آبهای سطحی تنگک ها ۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است/ ایجاد دو جاده بزرگ در بوشهر

پیغام: رییس شورای شهر بوشهر با بیان این که برای کانال دفع آبهای سطحی تنگکها به ۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم، گفت: تحویل جاده نیروگاه که مشکل دفع آبهای سطحی دارد اشتباهی بود که توسط شهردار وقت صورت گرفت که برای حل این مشکل در حال تخصی
1400/10/27
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر