اخبــار استـان
اخبــار استـان

افزایش۹۶ درصد صاردات استان بوشهر

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با اشاره به توسعه همکاری اقتصادی و تجاری با روسیه گفت: ۴۶.۴ میلیون دلار محصولات مختلف استان بوشهر به روسیه صادر شد که ۹۶ درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.
1402/07/01

واژگونی مینی‌ بوس حامل ۲۰ گردشگر در تهران +عکس

در محل حادثه آتش نشانان ملاحظه کردند یک دستگاه مینی بوس با ۲۰ نفر سرنشین آقا و خانم که گردشگر بوده و از سفر باز می‌گشتند در برخورد با گارد ریل و نیوجرسی کنار گاردریل مینی بوس واژگون می‌شود.
1402/07/01
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر :

سرعت گرفتن اجرای طرح فیبر نوری در استان بوشهر

پیغام: مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: وزیر ارتباطات در نشست با مدیران استان بوشهر بر پیشرفت و تسریع طرح‌های فیبر نوری در استان تاکید کرد.
1402/06/30

کشت موز گلخانه ای در بوشهر

جنوب کشور به‌ویژه استان بوشهر یکی از مهم‌ترین مناطق تولید میوه‌های گرمسیری در کشور است. موز با سطح زیر کشت حدود ۴۰۰۰ هکتار رتبه دوم از لحاظ سطح زیر کشت و با تولید سالانه ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار تن مقام اول از نظر تولید بین سایر میوه‌های گرمسیری را
1402/06/30
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر:

۱۵ ایستگاه گندزدایی آب در استان بوشهر راه اندازی شد

پیغام: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: در راستای بهبود وضعیت کیفی آب شرب ، ۱۵ ایستگاه گندزدایی با اعتباری در حدود ۵۰ میلیارد ریال در این استان راه‌اندازی شد.
1402/06/30
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر:

جذب۳۹۰۰ نفر حامی جدید به جمع حامیان ایتام بوشهری

پیغام: مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از جذب ۳ هزار ۹۰۰ نفر حامی جدید در شش ماهه نخست سال جاری برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد در استان خبر داد.
1402/06/30
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان بوشهر:

صادرات ۳۰ هزار تن خرما استان بوشهر به خارج از کشور

پیغام: معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به برداشت ۱۷۰ هزار تن خارک، رطب و خرما از نخیلات استان بوشهر گفت: سالانه حدود ۳۰ هزار تن از محصول خرما تولیدی استان عمدتاً به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر می‌شود.
1402/06/29
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر