در اتفاقی دلخراش

نوزادی که در گورک خوراک سگ‌ها شد

اهالی محل می گویند: به واسطه آسیب های دلخراشی که به بدن نوزاد وارد شده بود توان نزدیک شدن به جنازه را نداشته اند و تنها یکی از پسران محل به خود جسارت و جرأت می دهد تا این نوزاد بی گناه و مثله شده را برداشته و در گورستان روستا دفن کنند.

1396/05/01

مدیرکل بوشهری امور مشاوره وزارت آموزش و پرورش:

تحصیل نیمی از دانش‌آموزان در فنی و حرفه‌ای و کار و دانش

پیغام: مسعود شکوهی با بیان اینکه جز رشته علوم تجربی در رشته دیگری محدودیت ظرفیت نداریم، گفت: امسال حدود 600 هزار نفر در این رشته در کنکور نام نویسی کردند در حالی که ظرفیت رشته های دانشگاهی کمتر از 15 هزار نفر است.

1396/04/31

مدیر کل بهزیستی استان بوشهرمطرح کرد:

درخواست بالا برای فرزندخواندگی در بوشهر/ طرح یک وعده غذای گرم درروستا مهدها

پیغام: مدیر کل بهزیستی استان بوشهر گفت: متقاضیان زیادی برای دریافت کودک وجود دارد ما فقط کودکانی که حکم قضایی به ما اجازه می دهد می توانیم واگذار کنیم و همه ی آنهایی که در مراکزهستند قابلیت واگذاری را ندارند.

1396/04/28

ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه
فرمانده انتظامی عسلویه:

3 جسد کشف شده در عسلویه معتاد بودند

سرهنگ صالحی افزود: اگر متولیان مربوطه این افراد را از پلیس تحویل بگیرند، کمتر از 6 ساعت تمام این افراد جمع آوری و تحویل خواهند شد.
1396/05/01

واکنش‌ها به نرده‌کشی در ساحل بوشهر/ شهرداری: مجری مصوبات نهادهای دیگر بودیم+عکس

پیغام: این محل که به عنوان یکی از شناهگاههای خانوادگی در بوشهر مورد استفاده قرار می گیرد، طی سال های اخیر و خصوصا در فصل گرما که تمایل شهروندان به شنا در دریا بیشتر می شود، با حضور ماموران انتظامی همراه بوده است.
1396/04/28
معاون اول رئیس جمهور در نشست نمایندگان استان مطرح کرد؛

اجرای پروژه راه آهن بوشهر- شیراز با جدیت پیگیری شود

پیغام: هانگیری افزود: تصويب منطقه آزاد بوشهر، مدت زيادي به طول انجاميده و دولت علي رغم مخالفت با تصويب محدوده اين مناطق اما به درخواست مجلس محدوده ها را نيز مشخص كرده و اميدوارم هرچه زودتر شاهد تصويب آن باشيم.
1396/04/25
ارشیو