رئیس بیمارستان سلمان فارسی بوشهر:

حذف پدیده زیرمیزی در بیمارستان سلمان فارسی/انجام 68 عمل جراحی تعویض مفصل با جدید ترین روش درمانی

پیغام:رئیس بیمارستان سلمان فارسی بوشهر از حذف زیرمیزی در این مرکز درمانی خبر داد و بیان داشت:در همین زمینه کارگروهی ایجاد شده و همه تخلفات در آن اعلام می شود و بیمارستان سلمان فارسی بوشهر تنها بیمارستانی که در سال گذشته هیچ گزارشی در بحت زیر میزی نداشته است.

1398/04/25

مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهردر نشست با خبرنگاران مطرح کرد:

مطالبات ۶۵۰ میلیارد تومانی تامین اجتماعی از کارفرمایان /پایان شهریور آخرین مهلت استفاده از بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان

پیغام: مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر با اشاره به مطالبات تامین اجتماعی در استان گفت: در مجموع بدهی استان بوشهر معادل 650 میلیارد تومان است که متاسفانه در استان استقبال خوبی برای پرداخت بدهی از سوی کارفرمایان صورت نگرفته است

1398/04/22

ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه
مدیرکل بهزیستی استان بوشهر:

201 کودک‌آزاری در یکسال گذشته در استان اتفاق افتاده است

پیغام: مدیرکل بهزیستی استان بوشهر عنوان کرد: سال گذشته 201 مورد کودک آزاری در استان بوشهر داشته ایم که 21 مورد به شکل آزار جسمی، 91 مورد عاطفی،87 مورد به صورت غفلت و نادیده انگاری کودک بوده است.
1398/04/23

عسل کنار بوشهر به ثبت ملی رسید

پیغام: نشان جغرافیایی عسل کنار استان بوشهر با علامت تجاری "۱۴۳-GI " توسط اداره کل مالکیت صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت به ثبت ملی رسید.
1398/04/20

مزاحم اینستاگرامی برادر شوهر از آب درآمد

پیغام: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از شناسایی عامل مزاحمت اینستاگرامی خبر داد و گفت: طرح موضوع از سوی این خانم، برخورد عقلانی همسرش و پیگیری پلیس فتا در این پرونده موجب پایان یافتن این اهانت اینترنتی شد.
1398/04/20
شرکت آب منطقه ای بوشهرهشدار داد،

شنا کردن در تاسیسات آبی ممنوع است

پیغام: روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر در اطلاعیه ای نسبت به خطر غرق شدگی بر اثر شنا کردن در تاسیسات آبی استان، به ویژه شبکه های آبیاری و زهکشی هشدار داد.
1398/04/19

نامه 200 نفر از شهروندان، هنرمندان و كنشگران مدنی بوشهر پیرامون فاجعه کودک آزاری در کارواش

پیغام: 200 نفر از شهروندان، هنرمندان، روزنامه نگاران، دانشگاهیان، فرهنگيان و كنشگران مدنی بوشهر پیرامون فاجعه کودک آزاری در کارواش که اخیرا رسانه ای شده، طی نامه ای خطاب به استاندار و مدیرکل بازرسی استان بوشهر خواستار رسیدگی دقیق به ابعاد ا
1398/04/18
برای نخستین بار در دنیا؛

شناسایی بیمار مبتلا به نقص ایمنی با تلاش پزشک بوشهری

پیغام: نخستین بار در دنیا نقص ایمنی گیرنده اینترفرون آلفا رسپتور یک در یک کودک ۶ ساله بوشهری با مشارکت پزشک بوشهری و بخش ژنتیک انسانی دانشگاه راکفلر آمریکا در ژورنال JEM با IF یازده شناسایی و گزارش شد.
1398/04/18
ارشیو