ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه
سخنگوی قوه قضاییه:

پرونده گمرک بوشهر 12 متهم دارد

پیغام: سخنگوی قوه قضاییه گفت: پرونده گمرک بوشهر اخیرا به دادگاه ارسال شده و 12 متهم دارد. 6 نفر از متهمان از عوامل گمرک و 6 نفر دیگر از صاحبان بار هستند.
1396/06/27
رئيس مجمع نمايندگان مردم فارس خطاب به وزير كشور:

استانداري فارسي براي استان بوشهر انتخاب شود

پیغام: رئيس مجمع نمايندگان مردم فارس خطاب به وزير كشور گفت: انتخاب استانداري فارسي براي استان بوشهر مي‌تواند بر وحدت قلوب مردم و مسئولان دو استان همجوار تاثيرگذار باشد!
1396/06/26
فرمانده انتظامی استان بوشهرخبر داد:

کشف ۱.۲ تن مواد مخدر در جنوب استان +عکس

پیغام: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در دو عملیات جداگانه پلیسی درشهرستان های کنگان و عسلویه این استان یکهزار و 221 کیلو 835گرم تریاک کشف کردند.
1396/06/25

پارس جنوبی؛ مقصدی نامطمئن برای اشتغالِ زنان

مشکل اشتغال زنان در پروژه‌های نفتی و به تبع آن در پارس جنوبی فقط با دستکاریِ لیست افراد جویای کار و الزام شرکت‌های پیمانکاری به جذبِ برابر حل نمی‌شود؛ گرچه خودِ همین ابلاغ هم گام مثبتی است اما تا کجا می‌شود این ابلاغیه را منتج به نتیجه دانس
1396/06/22
با تصوب هیات دولت ؛

اسماعیل تبادار استاندار فارس شد

پیغام: در جلسه صبح امروز هیئت وزیران به ریاست دکتر روحانی، اسماعیل تبادار به عنوان استاندار جدید فارس انتخاب شد.
1396/06/22
با اجماع نمایندگان فارس:

تبادار گزینه نهایی استانداری فارس شد

عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس با بیان اینکه چهارشنبه هفته جاری استاندار جدید فارس در هیات دولت معرفی می شود، جزئیات نشست رأی‌گیری برای انتخاب استاندار جدید را تشریح کرد.
1396/06/21
سخنگوی شورای مرکزی خانه مطبوعات کشور:

اساسنامه خانه های مطبوعات استانی بازنگری و اصلاح خواهد شد

پیغام: رئیس کمیته اطلاع رسانی شورای مرکزی خانه مطبوعات کشور گفت: اساسنامه فعلی خانه های مطبوعات استانی با نظرخواهی از صاحبان رسانه ها، مدیران مسئول، خبرنگاران و نمایندگان مراکز خبری در استان ها، بازنگری و در صورت لزوم اصلاح خواهد شد.
1396/06/20
ارشیو