دهن‌کجی منطقه آزاد بوشهر به مردم؟!

مدیرکل بازرسی استانداری بوشهر گفت: بر‌اساس بررسی که از سازمان منطقه آزاد بوشهر شده متوجه شدیم علاوه بر مدیر اجرایی، کارشناسان این مجموعه نیز پروازی هستند که این مسئله دهن‌کجی به مردم استان بوشهر محسوب می‌شود.

1403/02/04

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر:

تقاطع غیرهم‌سطح سه راهی چغادک نیمه اول خرداد اجرا می‌شود

پیغام: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهربه بیان این که عملیات احداث تقاطع غیرهم سطح سه راهی چغادک نیمه اول خرداد اجرا می شود، گفت: 38 پروژه راه روستایی بوشهر با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد تومان در دست اجرا است.

1403/01/28

افراد ناشناس مقدار زیادی گازوئیل به یک چاه آب شیرین در کوهستان دالکی ریختند

اقدام فاجعه‌آمیز زیست محیطی در دالکی

پیغام: به‌گفتۀ طبیعت‌گردان و کوهنوردانی که روز جمعه از این چاه بازدید کرده‌اند، آب آن به دلیل آلودگی شدید به مواد نفتی در حال حاضر غیر قابل استفاده و نیازمند اقدامات فوری و وسیع برای پاکسازی است.

1403/01/26

بیا که تُرک فلک خوان روزه غارت کرد

در میان شاعران غزل‌سرای گذشته، تقریباً هیچ کدام از آنها به اندازه حافظ به استقبال پایان رمضان و رسیدن عید فطر نرفته است. در یک بررسی گذرا در دیوان حافظ، چند غزل از او در استقبال از عید رمضان و پایان ماه روزه یافت می‌شود.

1403/01/24

با خوانندگان

+

ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه
توضیحات مدیرکل موسیقی وزارت فرهنگ به لغو کنسرت‌های موسیقی در بوشهر؛

پای آنچه مجوز می‌دهیم، می‌ایستیم

پیغام:مدیرکل دفتر موسیقی با اشاره به حواشی پیش آمده برای کنسرت‌های موسیقی در بوشهر گفت: بارها تاکید کرده‌ایم که تنها مرجع صدور مجوز رویدادهای هنری در کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است؛ در حال حاضر مشکل برگزار نشدن کنسرت در بوشهر حل شده ا
1403/02/03
مدیرکل دامپزشکی استان بوشهر خبر داد:

تولید ۲۴ هزار تن میگو پرورشی/ معدوم کردن ۲ هزار و ۲۹۱ کیلو فرآورده های گوشتی

پیغام: مدیرکل دامپزشکی استان بوشهر از تولید ۲۴ هزار تن میگو پرورشی در سال گذشته خبر داد و گفت: با توجه به اینکه سال قبل شاهد شیوع بیماری آبزیان در مزارع بودیم اما در تولید میگو رتبه اول کشور را داریم.
1403/02/02
خط و نشان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای پزشکان؛

زير ميزي ممنوع/ با پزشكان متخلف برخورد می کنیم

پیغام: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهربا بیان این که تمامی مراکز درمانی اعم از دولتی، خصوصی و ملزم به رعایت تعرفه مصوب هستند، گفت: دریافت هرگونه وجه خارج از تعرفه های مصوب غیرقانونی است در صورت مشاهده و یا گزارش‌های مردمی برخورد می کنی
1403/02/02
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

پرداخت ۱۲۵ میلیارد تومان مطالبات کادر درمان بوشهر

پیغام: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از پرداخت ۱۲۵ میلیارد تومان مطالبات کادر درمان این دانشگاه خبر داد و گفت: در این راستا ۱۰۶ میلیارد تومان مطالبات کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پرداخت می‌شود.
1403/02/02
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر:

یارانه ۶۰۰ هزار تومانی برای مادران شیرده بوشهری

پیغام: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: اعتبار خرید بسته‌های غذایی و بهداشتی به میزان حدود ۶۰۰ هزار تومان برای تمام مادران دارای فرزند شیرخوار در سه دهک اول درآمدی اجرایی می‌شود.
1403/02/01
واکنش مدیرکل فرهنگ و ارشاد به لغو کنسرت ها در بوشهر:

سو تفاهم بود، رفع شد

پیغام: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: سیاست ها و قوانین موجود برای برگزاری کنسرت موسیقی مشخص و شفاف است.
1403/01/30
ارشیو