شهردار جدید بوشهر معرفی شد+عکس

پیغام: مراسم معارفه شهرداری بوشهر امروز شنبه (24 مهرماه 1400) با حضور استاندار بوشهر، فرماندار، اعضای شورای شهر و دیگر مسئولان استان در سالن لیان بوشهر برگزار شد.

1400/07/24

پشت پرده خودکشی دختر عکاس بوشهری به خاطر رفتار یک قاضی/ توضیح دادگستری+عکس و فیلم

پیغام: روز گذشته خبری مبنی بر تجاوز فردی به یک دختر عکاس بوشهری در یکی از باغ ویلاها در فضای مجازی پیچید که به نقل از نزدیکان وی، ادعا شده بود که دختر پس از رفتار و بی اعتنایی قاضی خودکشی کرده است.

1400/07/24

با خوانندگان

+

ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه
بازدید ارزیابان یونسکو از کاروانسرای مشیرالملک برازجان؛

طالبیان: احیای کاروانسرای مشیر سمل جهانی برای بوشهر و خاورمیانه است+عکس

پیغام: مشاور وزیر و مسول ثبت میراث‌جهانی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: « کاروانسرای مشیرالملک برازجان به‌عنوان یک سمبل تاریخی و فرهنگی ملی شناخته می‌شود و با ادامه روند مرمت و احیا می‌تواند به یک سمبل جهانی برای بوشهر، ایران
1400/07/26

پوکی استخوان بیماری خاموش و پر دردسر

پیغام: کارشناس مسئول بیماری‌های غیر واگیر مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: پوکی استخوان بیمار خاموش نیز نامیده می‌شود، زیرا در مراحل اولیه، علائمی ندارد و همین امر تشخیص را با مشکل مواجه می‌کند.
1400/07/26

صدور حکم سبز برای متخلف زیست محیطی در دشتستان

رییس اداره حقوقی محیط زیست استان بوشهر از صدور یک حکم سبز دیگر در استان بوشهر خبر داد و گفت: صدور این حکم به منزله نگاه صحیح قاضی محترم به حفظ محیط زیست و تفسیر ایشان در رای صادره و تعیین مجازات جایگزین حبس است.
1400/07/25
آخرین رنگ‌بندی کرونایی در استان بوشهر؛

نیمی آبی، نیمی زرد

پیغام: بر اساس آخرین رنگ‌بندی اعلام شده از سوی سامانه ماسک، امروز( شنبه 24 مهرماه ) 5 شهرستان استان بوشهر در وضعیت آبی کرونایی قرار گرفتند.
1400/07/24
ارشیو