دومین نمایشگاه ملی خرما در بوشهر افتتاح شد

پیغام: دومین نمایشگاه و جشنواره ملی خرما سه‌شنبه شب با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی،مسئولان انجمن ملی خرمای کشور و امام جمعه فعالان این بخش در بوشهر آغاز به‌کار کرد.

1398/08/22

سوغات سفر واعظی برای مردم عسلویه چه بود؟

رئیس دفتر رئیس جمهور درهمین جلسه قول داد پیگیری تکمیل بیمارستان۱۲۰تخت خوابی عسلویه،تامین آب جنوب استان واسکله ی بندرکنگان را که در دست اجراست به صورت ویژه مورد توجه و حمایت قرار دهد، قولی که البته دست به نقدی تحقق حداقل دو مورد از پروژه های جنوب استان فارس را در پی نداشت.

1398/08/22

شهردار بوشهر:

اجرای گذر هنر در بوشهر/اصول فنی در دهکده گردشگری رعایت نشده است/مدیران نمی توانند خود را لای حرف ها قایم کنند

پیغام: سید نورالدین امیری شهردار بندر بوشهر به همراه معاونان این شهرداری صبح روز دوشنبه پس از صبحانه کاری در پلاژ بانوان، در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن ارائه گزارشی ازعملکرد شهرداری از پروژه های عمرانی در دست اجرای در شهر بوشهر پاسخگوی سوالات خبرنگاران بودند ودر پایان این نشست از این پروژه های بازدید کردند.

1398/08/21

ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه

مرغ به جای ماهی در سفره صیادان/ماهی غذای لاکچری

گرانی و افزایش قیمت‌ها باعث شده تا با وجود اینکه صیادان هم در هر سفر که چند شبانه روز را به دنبال ماهیگیری در دریا و روی آب می‌گذرانند، به دلیل اینکه به یزاف‌ها (دلالان ماهی) تعهد دارند، خود و خانواده‌هایشان نتوانند از صیدی که با هزاران رنج
1398/08/22
اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر خبر داد:

خانه‌های مسافری در بوشهر مجوز می‌گیرند

پیغام: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از مجوز دار شدن خانه های مسافری در بوشهر خبر داد .
1398/08/14
معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهر:

تحقق یک درصد درآمدهای نفتی و گازی مشکلات پرداختی فرهنگیان را کاهش می دهد

پیغام: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: تحقق یک درصدی درآمدهای نفتی و گازی مشکلات پرداختی به فرهنگیان استان را کاهش می دهد.
1398/08/12
ارشیو