پس از شش روز عملیات جستجو و نجات؛

جسد کوهنورد اهرمی در "تنگ بنیون" کشف شد

پیغام: جسد محمد حبشی کوهنورد اهرمی که در ارتفاعات کوهای بیرمی منطقه خاییز تنگستان مفقود شده بود پس از شش روز عملیات جستجو و نجات به بصورت هوایی و زمینی، متاسفانه امروز در تنگ بنیون کشف شد.

1397/04/24

شرکت توزیع برق استان بوشهر در اعلامیه ای؛

برنامه زمان بندی برای قطعی برق اعلام کرد

پیغام: شرکت توزیع برق استان بوشهر در اعلامیه ای «برنامه زمان بندی مدیریت اضطراری بار» را منتشر کرد که بر اساس آن زمان قطعی برق هر منطقه مشخص شده است.

1397/04/23

ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه
یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی دستگیر شد

زمین بوشهر بجای وام هزار میلیاردی «ه»

پیغام: «ح.ه» به دلیل بدهی 1000 میلیارد تومانی به بانک سرمایه توسط یکی از نهاد‌های امنیتی بازداشت و مدت سه هفته است که در زندان اوین به سر می‌برد.
1397/04/24
رئیس شواری شهری بوشهر:

خبر خوب برای محلات جنوبی شهر بوشهر

پیغام: رییس شورای شهر بوشهرگفت:بعد از تلاش های مستمر، طرح تفصيلي محلات جنوبی بوشهر در كميته فني شوراي عالي شهرسازي کشور تصويب شد
1397/04/21

هوا گرم است کمتر از خانه بیرون بیایند+ تصویر

پیغام:شرکت نیروی برق بوشهر و مدیریت بحران استان بوشهر در اطلاعیه ای مشترک از مردم خواستند برای پیشگیری از گرمازدگی، امروز به ویژه در ساعت‌های گرم روز از خانه بیرون نیایند.
1397/04/20
مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري استان خبر داد:

استخدام در منابع طبيعي و آبخيزداری بوشهر

پیغام: مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري استان بوشهر از جذب 20 كارشناس در حوزه هاي مرتبط با منابع طبيعي و آبخيزداري در سال جاري خبر داد.
1397/04/19
به علت افزایش دمای هوا؛

فردا دستگاههای اجرایی دشتستان تعطیل است

پیغام: فرمانداری دشتستان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: براساس پیش بینی هواشناسی مبنی بر افزایش دما ، دستگاههای اجرایی این شهرستان روز چهارشنبه هفته جاری (بیستم تیرماه) تعطیل است.
1397/04/19
معاون استانداری فارس د رواکنش به اظهارات نماینده دشتستان:

به جای فرافکنی، مشکل آب استان بوشهر را حل کنند

پیغام:معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با اشاره به سخنان یکی از نمایندگان استان بوشهر در مجلس گفت:برخی از این افراد به جای فرافکنی و سلب مسئولیت از خود با بررسی های علمی و عملیاتی به فکر حل مشکل تامین آب آشامیدنی شهروندان بوشهر باشن
1397/04/17
در آئین تودیع ومعارفه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر مطرح شد:

معاون فنی و حرفه ای: استاندارد سازی فضاهای آموزشی از الویت سازمان است/زرین فر: گرایش جوانان به مدرک گرایی و اشتغال دولتی است

پیغام: آیین تودیع ومعارفه مدیران کل قدیم وجدید آموزش و فنی و حرفه ای استان بوشهر با حضور فخری معاون سازمان فنی و حرفه ای، حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری نماینده مدرم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس، زرین فر معاون استاندار و دیگر مدیران استانی در سال
1397/04/17
ارشیو