فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد:

یادواره شهدای حماسه خلیج فارس 16 مهرماه در بوشهر برگزار می شود

پیغام: فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از برگزاری سی و پنجمین یادواره شهدای حماسه خلیج فارس با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه در بوشهر خبر داد.

1401/07/12

سالمندی؛ مهم ترین چالش سال های آینده استان بوشهر

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر به مناسبت نهم مهر ماه "روز جهانی سالمندان" می گوید: هرچند این استان از جمله استان‌های جوان کشور به شمار می‌رود اما با توجه به نرخ ۱.۲ درصدی رشد جمعیت درآن؛ در آینده نه چندان دور با چالش پیری جمعیت روبرو می‌شود.

1401/07/12

نقدی برعملکرد شورای شهر بوشهر

روغن داغ این آش هفت جوش را اما سکوت سه عضو قدیمی شورا یعنی مهرداد آسایش، عبدالخالق برزگر زاده وحیدر رفاهی کامل می کند که گویی روزه ی سکوت گرفته و کُنج عُزلت اختیار کرده اند و شاید به پند و اندرز بزرگان که گفته اند"هر گاه دُچار طوفان شدید خم شوید تا طوفان از بالای سرتان عبورکند"عمل کرده اند اما آیا وحیدنیک روش به آنها اجازه عرض اندام می­ دهد؟

1401/07/11

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر:

سرمایه گذاری اوقاف در تولید ماهی سی باس /376 بقاع متبرکه در اطلس کشور ثبت شد

پیغام: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر از اجرای طرح سرمایه گذاری در پرورش ماهی سی باس خبر داد و گفت: این طرح با سرمایه گذاری بالغ بر130میلیارد تومان در 10 قفس ماهی در بوشهر به بهره برداری رسیده است.

1401/07/11

با خوانندگان

+

ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه استان بوشهر :

یک میلیون و ۴۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در خلیج فارس کشف شد

پیغام: فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه استان بوشهر از توقیف چند شناور صید ترال درآبهای خلیج فارس خبر داد و گفت: با رصد در محور شمالی و جنوبی خلیج فارس با شناورهای متخلف برخورد شود.
1401/07/13

خليج فارس در شعر آتشي

به دليل زيستن كنار دريا و درك آن، دريا در آثار اديبان جنوبي جايي هميشگي دارد. گاهي فقط براي كامل شدن تصوير بومي به كار گرفته مي شود و به عنوان عنصري تزئيني نقش در زمينه سازي ماجراها ندارد وگاهي محل كشاكش انسان براي ادامه ي حيات است مثل به د
1401/07/12

قیمت مرغ از نرخ مصوب در بوشهر پیشی گرفت

پیغام: حدود دو هفته پیش اعلام شد هر کیلوگرم مرغ گرم در استان بوشهر باید با نرخ مصوب ۵۹هزار و ۸۰۰ تومان به فروش برسد اما اکنون مرغ گرم آماده مصرف در بازار بوشهر تا هر کیلوگرم ۶۵ هزارتومان هم عرضه می‌شود.
1401/07/11
مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر:

آمار طلاق در بوشهر کاهشی شد

پیغام: مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: در نیمه نخست امسال ۹۳۰ رویداد طلاق در این استان به ثبت رسیده است که نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۱.۴ درصد کاهش داشته است.
1401/07/09
شرکت‌های تامین نیروی انسانی با قدرت مشغول کارند

کارگران پیمانی؛ اسیر در چرخه امیدواری و یأس

بابایی کارنامی: کارگران بدانند که مطالبه‌گری آنها بی‌جواب نمی‌ماند و نمایندگان عضو کمیسیون اجتماعی در کنار آنها هستند. همه تلاش‌مان بر این است که مراحل قانونی تصویب و اجرای طرح ساماندهی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به پایان برسد
1401/07/09
یادداشت قاضی سابق و وکیل دادگستری

اگر من قاضی پرونده مهسا بودم

اگر من قاضی پرونده مهسا بودم، در قدم اول، به دلیل جریحه دار شدن عواطف عمومی، محاکمه را علنی و در یک سالن بزرگ برگزار می کردم.
1401/07/07

پیروزی یا عقب نشینی نظام؟

مردم مطالبه زیادی ندارند؛ آنها فقط یک زندگی عادی می خواهند، آن هم نه زندگی عادی در حد کشورهای اسکاندیناوی و کانادا و استرالیا که به یک زندگی معمولی و انسانی در حد کشورهایی مانند ترکیه و هند و مالزی و ویتنام و ... قانع اند؛ مطالبه زیادی است؟
1401/07/04
آتش سوزی در لنج باری دیلم

یک تبعه افغان دچار ۹۰درصد سوختگی شد

پیغام: رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به آتش سوزی لنج باری در حوضچه بندر دیلم گفت: در این حادثه یک تبعه افغان دچار سوختگی 90 درصد شده که به بیمارستان سوختگی گناوه منتقل شده است.
1401/07/04
ارشیو