مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:

473 میلیارد تومان تسهیلات رونق در استان بوشهر پرداخت شده است

پیغام: مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان این که 99 نفر به بانک های عامل دراستان برای دریافت تسهیلات رونق معرفی شده اند، گفت: تاکنون 84 مورد موفق به اخذ 473 میلیارد تومان تسهیلات شده اند.

1401/11/09

رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا):

ضرورت استفاده کارآمد نهاد وکالت از ظرفیت‌های رسانه‌ ای/روابط عمومی هابا اخبار جعلی معارضان نهاد وکالت مقابله کنند

رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) با بیان اینکه ارتباط موثر و دو طرفه با مردم، از ضرورت‌های مدیریت در دنیای امروز است، گفت: دوران گویندگی صرف به سر آمده و باید گوش شنوایی برای شنیدن حرف‌های مردم هم داشته باشیم.

1401/11/06

با خوانندگان

+

ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه

جیره‌بندی آب در بوشهر پایان می‌یابد

پیغام: بوشهر تنها مرکز استان گرفتار نوبت بندی آب است و با وجود همجواری طولانی به خلیج فارس، سالهاست پایان این مشکل در وعده مسئولان تکرار می شود.
1401/11/09

نجات کشتی کانتینری در لنگرگاه عسلویه

پیغام: مدیر بندر و دریانوردی عسلویه استان بوشهر گفت: کشتی حامل ۴۷ کانتینر پر از بار مسیر بندر عباس- خرمشهر که در لنگرگاه عسلویه پهلوگرفته بود از خطر برخورد با ساحل و به گل نشستن نجات یافت.
1401/11/09

کلاهبرداری پدر با اسم پسر در بوشهر

چند مالباخته به پلیس فتا بوشهر رفتند و گفتند: «برای یافتن آپارتمان با مبلغ اجاره مناسب به سایت دیوار مراجعه کردیم. با مشاهده آگهی یک واحد آپارتمان در محدوده بهمنی شهر بوشهر و پس از اینکه در واتس‌آپ با فرد آگهی‌دهنده به‌صورت پیام و چت توافق
1401/11/08
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر:

60 درصد کارآموزان موفق به اخذگواهینامه شده اند/ استقبال مردم از آموزش های مهارتی پایین است

مدیرکل فنی و حرفه ای استان بوشهر با بیان این که استقبال مردم از آموزش های مهارتی در استان پایین است، افزود: علی رغم تضمین اشتغال در این حرفه ها، مردم استقبال چندانی از آموزش های مهارتی نمی کنند و بیشتر تمایل دارند فرزندانشان را برای دریافت
1401/11/05
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر:

مجتمع بندری نگین به زودی افتتاح می شود/ راه اندازی خط کشتیرانی بوشهر - جبل علی با تخفیف ویژه

پیغام: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به تاسیسات زیربنایی مجتمع بندری نگین گفت: این تاسیسات با اعتبار احداث این پروژه یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در دست اجرا است و ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و به زودی افتتاح خواهد شد.
1401/11/04
رئیس مرکز فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

مادر 39 ساله دیّری فرشته نجات سه بیمار شد

پیغام: رئیس مرکز فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اهدای عضو یک بیمار ۳۹ ساله مرگ مغزی در این استان جان سه بیمار نیازمند دریافت عضو را نجات داد.
1401/11/03
درباره کنفرانس بین المللی زنان تأثیر گذار

خانم خزعلی،دورهمی زنانه که در منزل شخصی نگرفته اید؛ به این 4 سؤال پاسخ دهید

این بانوان محترمه که تحت عنوان پرطمطراق "تاثیرگذار" از کیسه ملت ایران برایشان خرج کرده اید، دقیقاً چه تاثیرگذاری مثبتی داشته اند؟ اگر برای کشور خودشان کار مفیدی انجام داده اند، چرا ما باید از آنها تجلیل کنیم؟ مگر وکیل و وصی آنها هستیم یا خر
1401/11/03

نون بری به سبک پست بوشهر!

وی با راهکاری که فقط در سیستم مدیریت استان بوشهر دیده می شود، برای جلوگیری از ضرر و زیان دفاتر پستی ناشی از این محدودیت، می‌گوید برای اینکه ضرر زیادی متوجه شما نشود، تعدادی از کارمندان را اخراج کنید.
1401/11/03
مدیر شرکت مخابرات منطقه بوشهر:

۳۵ میلیارد بدهی مخابرات از مشترکان/مردم نگران دکل های مخابرات نباشند

پیغام: مدیر شرکت مخابرات منطقه بوشهر میزان مطالبات مخابرات استان را ۳۵میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: از این میزان۲۱ میلیارد تومان مربوط به دستگاه های دولتی و مابقی مربوط به بخش خانگی است.
1401/10/27
ارشیو