معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان:

621 نفر در آموزش و پرورش استان استخدام شدند

پیغام: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهراز استخدام 621 نفر در اول مهرماه سال جاری در آموزش و پرورش استان بوشهر خبر داد.

1398/07/02

فرمانداران، دشتستان، گناوه و کنگان معرفی شدند

بازی تکراری جا‌به‌جایی فرمانداران

پیغام: قهرسرپرست موقت فرمانداری دشتستان و حضور نیافتنش در آیین معرفی سرپرست جدید این شهرستان،شاید تنها نکته‌ی قابل اعتنا در آیین‌ تکراری جابه‌جایی فرمانداران سه شهرستان استان بوشهر بود.

1398/06/27

ستون های هفته نامه پیغام

اخبار پایگاه
به فکر تندرستی خود باشیم

تأملی بر توصیه‌های پزشکی و بهداشتی ناشیانه و جعلی در شبکه‌های اجتماعی

پیغام: اکثر قریب به اتفاق مطالبی که درباره مواد غذایی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، جعلی و بی‌اعتبار است، مگر اینکه یک منبع پزشکی معتبر آن را تأیید کرده باشد و کسی که ماده غذایی مسموم تولید کرده، به چنگ عدالت افتاده باشد
1398/06/30

این حسین (ع) کیست که عالم همه دیوانه اوست

با همه ی این اوصاف باید بررسی کرد و فهمید که عزاداری بر مصائبی که در قرن ششم هجری اتفاق افتاده با گذشت بیش از۱۴ قرن چگونه و به کدام دلیل عقلی همچنان در دل و جان شیعیان ایران پا برجا و استوار باقی مانده و هرچه می گذرد سال به سال بر شدت آن اض
1398/06/27
استاندار بوشهر در آیین تودیع و معارفه فرماندار دشتستان؛

جنس من از سیاسی کاری نیست / دلیل عدم انتخاب لقمان زاده به عنوان فرماندار دشتستان

پیغام: در آیینی با حضور استاندار بوشهر، نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی، فتح الله نوروزی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری دشتستان معرفی شد.
1398/06/25
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان:

اعتبارات آموزش و پرورش استان در سال جاری افزایش چشم گیری داشته است

پیغام: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: علارغم کاهش اعتبارات کلی استان،اعتبارات آموزش و پرورش در سال جاری افزایش چشم گیری داشته است.
1398/06/25
با تلاش تیم مجرب پزشکی؛

پیچ ۷ سانتیمتری از معده کودک ۱۰ ساله بوشهری خارج شد

پیغام: رئیس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر گفت: با تلاش تیم مجرب پزشکی و به همت تیم تخصصی آندوسکوپی بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر، پیچ ۷ سانتیمتری از معده کودک ۱۰ ساله خارج شد.
1398/06/24
ارشیو