کد خبر : 110554       تاریخ : 1398/06/31 10:09:45
رژه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در بوشهر برگزار شد

رژه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در بوشهر برگزار شد

پیغام: آئین رژه نیروهای مسلح مستقر در استان بوشهر به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در ساحل خلیج فارس برگزار شد.

به گزارش «پیغام» به نقل از مهر، فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر صبح یکشنبه در این آئین گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار و آمادگی هستند و هر تهدیدی را با اقتدار پاسخ می‌دهند.

سردار علی رزمجو با اشاره به توان بالای نیروهای مسلح کشور، خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح مقتدر نظام مقدس جمهوری اسلامی دارای عزت و اقتدار بی‌نظیری در دفاع از دستاوردهای جمهوری اسلامی هستند.

وی با اشاره به اینکه نصرت الهی و موفقیت های بزرگ برای جمهوری اسلامی روزافزون شده است ادامه داد: فرزندان ایران بیشتر از گذشته آمادگی پاسخ به هر نوع از تهدیدات دشمنان انقلاب اسلامی را دارند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز دارای پیشانی دفاعی قوی، پهناور گسترده‌ای است که استکبار و استعمار را به‌زانو درآورده و انرژی و پتانسیل سیاسی و نظامی دشمنان را در سراسر جهان بی‌خاصیت کرده است.

در این مراسم رژه، یگان‌های نمونه نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و دریابانی مقابل تمثال بنیان گذار جمهوری اسلامی، رهبر معظم انقلاب و شهدا رژه رفتند و بخشی از توان و تجهیزات خود را به نمایش گذاشتند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=110554

نظـــرات شمـــا