کد خبر : 110574       تاریخ : 1398/07/01 09:29:12
 وزیر نفت و منابع معدنی سوریه وارد عسلویه شد +تصویر

وزیر نفت و منابع معدنی سوریه وارد عسلویه شد +تصویر

پیغام: علی سلیمان غانم (وزیر نفت و منابع معدنی سوریه) و هیت بلند پایه فعالان حوزه نفت و انرژی کشور سوریه صبح امروز 1 مهرماه وارد فرودگاه خلیج فارس عسلویه شدند و در بدو ورود مورد استقبال مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس قرار گرفتند.

به گزارش «پیغام» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، علی سلیمان غانم (وزیر نفت و منابع معدنی سوریه) و هیت بلند پایه فعالان حوزه نفت و انرژی کشور سوریه در فرودگاه بین المللی خلیج فارس عسلویه مورد استقبال مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس ، فرماندار عسلویه و مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس قرار گرفتند.

بازدید از فازهای پالایشگاهی پارس جنوبی، صنایع پتروشیمیایی و زیرساخت های پایتخت انرژی کشور از مهمترین برنامه های سفر یک روزه این هیات سوری در پایتخت انرژی کشور می باشد.

سیدپیروز موسوی(مدیرعامل منطقه ویژه پارس ) در مراسم استقبال از این هیات ، به وزیر نفت سوریه گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره در مسیر رشد و توسعه در انتقال تجارب به برادران دینی خود پیشقدم است و امیدواریم این سفر بتواند در این جهت و بازسازی و توسعه صنایع نفت و انرژی کشور سوریه اثرگذار باشد.

رییس دفتر بازار نفت، مدیرعامل موسسه زمین شناسی و منابع طبیعی، مدیرعامل موسسه پالایش و پخش، مدیرعامل شرکت حمل و نقل نفت، مدیرعامل پالایشگاه حُمص، مدیر برنامه ریزی و همکاری های بین المللی سوریه در این سفر وزیر نفت این کشور را همراهی می کنند.

 

     

   


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=110574

نظـــرات شمـــا