کد خبر : 110582       تاریخ : 1398/07/01 10:31:04
توقیف محموله قاچاق 5 میلیارد ریالی در آب های بوشهر

توقیف محموله قاچاق 5 میلیارد ریالی در آب های بوشهر

پیغام: فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: سه فروند شناور تجاری،یک دستگاه خودرو و دو دستگاه موتورسیکلت در آب‌های خلیج‌فارس توقیف شدند.

به گزارش «پیغام»؛ سردار "ولی‌الله رضایی‌نژاد"  اظهار داشت: دریابانان پایگاه دریابانی بوشهر با اشراف اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مبنی بر حمل و جاسازی کالای قاچاق در سه فروند شناور در معابر غیرقانونی مطلع شدند که بلافاصله بررسی ویژه موضوع را در دستور کار خود قراردادند.

فرمانده دریابانی استان بوشهر افزود: دریابانان در عملیاتی برنامه‌ریزی‌شده و منسجم شناوران متخلف را شناسایی و متوقف کردند و در بازرسی از آن، توانستند موتور یخچال صنعتی، شارژر فندکی خودرو، اسباب‌بازی و لوازم‌آرایشی بهداشتی کشف کنند.

رضایی‌نژاد با اشاره به دستگیری 9 نفر متهم و توقیف سه فروند شناور، یک دستگاه خودرو و دو دستگاه موتورسیکلت خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف‌شده را 5 میلیارد ریال ارزیابی کردند که پس از تکمیل پرونده مقدماتی به همراه متهمان تحویل مراجع ذی‌صلاح شدند.

فرمانده دریابانی استان بوشهر با تأکید بر حمایت از تولیدکنندگان و زمینه‌سازی رونق تولید خاطرنشان کرد: در راستای تشدید مقابله با کالای قاچاق، از ابتدای امسال تاکنون افزون بر یک هزار میلیارد ریال کالای قاچاق در آب‌های خلیج‌فارس و سواحل استان بوشهر توسط دریابانی کشف‌شده است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=110582

نظـــرات شمـــا