کد خبر : 110883       تاریخ : 1398/07/16 12:47:09
مدیریت شهری از طرح های سرمایه گذاران برای توسعه گردشگری دریایی استقبال می کند
شهردار بندر بوشهر :

مدیریت شهری از طرح های سرمایه گذاران برای توسعه گردشگری دریایی استقبال می کند

پیغام: شهردار بوشهر گفت: مدیریت شهری از طرح های سرمایه گذاران گردشگری به عنوان زمینه ساز اشتغال پایدار به ویژه در مناطق ساحلی جهت توسعه گردشگری دریایی استقبال می کند

به گزارش «پیغام» به نقل از روابط عمومی شهرداری بوشهر،سید نورالدین امیری در نشست هم اندیشی که جهت برنامه ریزی و هم افزایی ادارات مرتبط با توسعه گردشگری دریایی در دفتر کار شهردار بندر بوشهر برگزار شد، اظهار داشت:  یکی از مزیت های خدادادی شهر بوشهر داشتن ساحلی زیبا و منحصر بفرد است و این موضوع ظرفیت بسیار خوبی برای توسعه گردشگری و ایجاد فضای کسب و کار و کسب درآمد پایدار برای شهرداری فراهم می کند.

وی به حمایت های دولت از طرح های گردشگری به عنوان زمینه ساز اشتغال پایدار به ویژه در مناطق ساحلی اشاره کرد و افزود: مدیریت شهری از این موضوع استقبال می کند و انتظار می رود ادارات مسئول در راستای تسهیل گری در امر صدور مجوزات لازم برای سرمایه گذاران جهت اجرای پروژه ها در بخش توسعه گردشگری دریایی شاهد همکاری بیشتر و موثرتری داشته باشند. 

امیری در ادامه خاطر نشان کرد: با توافق اعضاء، برنامه ریزی جهت ارتقای شرایط فیزیکی قایق های تفریحی از طریق تعویض و جایگزین شدن قایق های مدرن به جای قایق های قدیمی و سنتی از طریق فراخوان و مراجعه متقاضیان به سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر و همچنین اعطای تسهیلات بدون سود(وجوه اداره شده) اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر در دستور کار قرار گرفت.

نماینده اداره کل بنادر و دریانوردی در این نشست،از آمادگی این اداره جهت همکاری با متقاضیان در خصوص اعطای تسهیلات بدون سود(وجوه اداره شده) جهت ارتقای نوع قایق های تفریحی از سنتی به مدرن به منظور توسعه زیرساخت های گردشگری دریایی طبق دستورالعمل موجود خبر داد.

در این نشست،روح الله نصرتی نائب رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر ، حسن شجاعی پور سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر و نمایندگان ادارات میراث فرهنگی و گردشگری و اداره کل بنادر و دریانوردی. حضور داشتند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=110883

نظـــرات شمـــا