کد خبر : 111066       تاریخ : 1398/07/29 08:04:17
درگیری‌های آخر بازی به ضرر پارس‌جنوبی شد
سرمربی تیم پارس جنوبی جم:

درگیری‌های آخر بازی به ضرر پارس‌جنوبی شد

سرمربی تیم پارس جنوبی جم با بیان اینکه در چند هفته اخیر ما خیلی بدشانس بودیم گفت: توپ‌های ما به تیرک دروازه برخورد می‌کند یا پنالتی‌مان گل نمی‌شود.

به گزارش «پیغام» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، فراز کمالوند بیان کرد: در سه چهار هفته اخیر ما خیلی بدشانس بودیم. توپ‌های ما به تیرک دروازه برخورد می‌کند یا پنالتی‌مان گل نمی‌شود. این موضوع باعث شده تا تیم هم عصبی شود.

او ادامه داد: متاسفانه خط حمله تیم ما هم بسیار بد عمل کرده است. گل زده نشد و وقتی هم که خط حمله گل نزند به تیم فشار عصبی وارد می‌شود.

سرمربی تیم پارس جنوبی جم افزود: علاوه بر پنالتی که از دست دادیم چهار پنج موقعیت بسیار خوب هم هدر دادیم و توپ هایمان درون دروازه نرفت و من هم از این موضوع تعجب می‌کنم.

کمالوند تصریح کرد:در بازی قبلی برابر تراکتور هم دو بار به تیر دروازه زدیم. بازی قبل از آن هم همین طور و من فکر می‌کنم بدشانسی زیادی هم می‌آوریم چرا که ضربه پنالتی و یا آن ضربه‌هایی که در بازی‌های قبل به تیرک دروازه حریف برخورد کرد باید گل می‌شد.

او گفت:امیدوارم این بدشانسی به زودی دست از سر تیم ما بردارد و بازیکنان بتوانند مزد تلاش خود را بگیرند.

سرمربی تیم پارس جنوبی جم  ادامه داد: در نیمه اول بازی متعادل بود، اما یک جا‌هایی ما بهتر از حریف بودیم مثل بیست دقیقه آخر بازی که پنالتی هم به دست آوردیم. اما در نیمه دوم فکر می‌کنم بازی کاملا یک طرف بود و ما حاکم میدان بودیم.

کمالوند بیان کرد:در نیمه دوم صنعت نفت به صورت ۱۱ نفره در زمین خودی دفاع می‌کرد و ما هم سراپا حمله بودیم، ولی متاسفانه خط حمله ما نتوانست از پس بازی بربیاید و موقعیت‌ها را تبدیل به گل کند.

او یادآور شد:شش هفت بازی است که موقعیت‌های ما یکی پس از دیگری از دست می‌رود و این خیلی حیف است چرا که تیمی به این خوبی فوتبال بازی می‌کند، اما به هدف نمی‌رسد و فوتبال هم یعنی همین که بازی گل داشته باشد.

سرمربی پارس جنوبی جم درباره جذب یک مهاجم گلزن برای این تیم گفت: بودجه باشگاه ما طوری است که نمی‌توانیم مهاجم گران قیمت و میلیاردی بگیریم. موجودی ما همین است خیلی تمرین می‌کنیم، باید به شما بگویم در دو هفته اخیر که از بازی تراکتور لیگ تعطیل بود ما حداقل ۱۰ ساعت در خط حمله تمرین کردیم.

کمالوند عنوان کرد: باید قبول کنیم که بدشانسی می‌آوریم اینکه توپ به تیرک دروازه می‌خورد ممکن است با یک سانتی متر جابه‌جایی وارد دروازه شود، اما این اتفاق برای ما نمی‌افتد. ما در دیدار تراکتور دو تیرک زدیم. در بازی ذوب آهن هم دو تیرک زدیم و در بازی نساجی هم یک توپ به تیرک دروازه زدیم. همین‌ها یعنی بدشانسی و نمی‌دانم شاید تیرک دروازه با ما قهرم کرده است.

او درباره درگیری‌های آخر بازی به ضرر پارس‌جنوبی شد، گفت: این حرف درست است و در بهترین شرایط درگیری‌ها به سود نفت آبادان شد. قبل از آن اتفاقات ما دو موقعیت ۱۰۰ درصد را از دست دادیم و امشب فیلم بازی را می‌بینم و با آن‌هایی که مقصر بودند ۱۰۰ درصد برخورد می‌کنم.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111066

نظـــرات شمـــا