کد خبر : 111452       تاریخ : 1398/08/29 16:26:30
 قیمت 100 قلم کالا و خدمات به صورت روزانه در استان بوشهر رصد می‌شود

قیمت 100 قلم کالا و خدمات به صورت روزانه در استان بوشهر رصد می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با تاکید بر رصد و پایش قیمت کالاها و خدمات به صورت شبانه‌روزی در استان گفت: اکنون قیمت ۱۰۰ قلم کالا و خدمات به صورت روزانه در استان بوشهر رصد می‌شود.

به گزارش «پیغام» به نقل از روابط عمومی، سیدحسین حسینی در نشست با مسئولان صدا و سیمای استان بوشهر با تاکید بر نقش مهم اطلاع رسانی در پیشگیری برخی مشکلات اظهار داشت: رسانه ملی و استانی صدا و سیما در این عرصه نقش مهم و تاثیرگذاری دارد که خدمات آنان قابل سپاسگذاری است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر، مردم را بهترین ناظر و بازرس در بازار و بر روی قیمت کالاها و خدمات دانست و تصریح کرد: مردم می‌توانند بر قیمت‌های کالا و خدمات در عرصه‌های مختلف نظارت داشته باشند و موارد تخلف را  برای رسیدگی گزارش کنند.

حسینی سامانه 124 رسیدگی به شکایات مردمی را شبانه‌روزی دانست و افزود:در روز‌های اخیر شکایت‌های بسیاری از طریق شماره 124 به سازمان صنعت، معدن و تجارت ارائه شده که یکی آن‌ها نگرانی مردم در مورد کمبود و گرانی برنج بوده است.

وی از ترخیص 150 هزار تن برنج وارداتی از گمرکات خبر داد و بیان کرد: این برنج‌ها با ارز 4200 تومانی تامین و ترخیص می‌شود و طی روز‌های آینده از طریق بخش خصوصی و تعاونی‌ها به بازار عرضه می‌شود که نقش مهمی در تعادل قیمت این کالا در بازار دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با تاکید بر رصد و پایش قیمت کالاها و خدمات به صورت شبانه‌روزی در استان گفت:اکنون قیمت 100 قلم کالا و خدمات به صورت روزانه در استان بوشهر رصد می‌شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111452

نظـــرات شمـــا