کد خبر : 111574       تاریخ : 1398/09/23 08:30:12
 سرمربی‌گری پارس جنوبی جم استعفا کرد/ کمالوندی:دیگر برنمی‌گردم

سرمربی‌گری پارس جنوبی جم استعفا کرد/ کمالوندی:دیگر برنمی‌گردم

پیغام: سرمربی پارس جنوبی جم بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان از سمت خود در این تیم کناره گیری کرد.

به گزارش «پیغام» ورزش سه نوشت؛ فراز کمالوند سرمربی تیم پارس جنوبی جم بعد از کسب تساوی یک بر یک مقابل نفت مسجدسلیمان به علت وجود مشکلات عدیده در باشگاه از سمت خود کناره گیری کرد.

وی مدتی قبل اعلام کرده بود که بعد از بازی با نفت در انتهای نیم فصل تیمش را ترک می‌کند و این موضوع را بعد از پایان مسابقه امروز به مدیران باشگاه اعلام کرد.

سرمربی پارس جنوبی جم گفت: بعضی اوقات شرایطی پیش می‌آید که نمی‌شود کار را پیش برد. من قبلا گفتم که به دلیل فاصله کم بین مسابقات در تیم می‌مانم و کار را تا نیم فصل پیش می‌بریم. در حال حاضر به حرفی که زدم عمل می‌کنم.

کمالوند افزود: خوشحالم در شرایطی می‌روم که از کورس سقوط فرار کردیم. دو برابر تیم‌های پایین جدولی امتیاز داریم و هم‌چنین هیچ کدام از مسابقات داخل خانه را نباختیم. با توجه به شرایطی که داشتیم نتایج خوبی به دست آوردیم.

سرمربی پارس در پاسخ به این سوال که اگر استعفا او را نپذیرند تکلیف چیست، گفت: چه بپذیرند و چه نپذیرند من به پارس برنمی‌گردم. مشکلات عدیده و خاصی را داریم که صدای همه بازیکنان را درآورده است و اگر حل نشود اتفاقات عجیب و غریبی را در آینده مشاهده می‌کنیم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111574

نظـــرات شمـــا